Другий клуб УПЛ вилетів з Кубка України: "ЛНЗ Черкаси" у компенсований час пройшов "Інгулець" ФК ЛНЗ

Ще одна команда вищого дивізіону України, яка не продовжить виступи в турнірі.

На стадії 1/16 фіналу Кубка України з футболу вищий дивізіон чемпіонату - УПЛ - залишився другого клубу. Представник Другої ліги "ЛНЗ Черкаси" вибив з турніру "Інгулець".

У Кубку України розпочався другий ігровий день. У перший день лідер Першої ліги "Металіст" вибив з турніру "Десну" - команду, яка йде третьою в українській Прем'єр-лізі.

Перший гол у матчі "ЛНЗ Черкаси" - "Інгулець" забила команда з УПЛ. На 19-й хвилині відзначився 22-річний форвард Микола Плохотнюк, який проводив лише третій поєдинок у сезоні.

"ЛНЗ Черкаси" зрівняли рахунок ще до перерви. Після подачи з правого флангу відзначився півзахисник Денис Долінський.

А ось вирішальний гол у ворота "Інгульця" гравці ЛНЗ забили після помилки в захисті. Голкіпер Богдан Шуст помилився під час виходу із воріт, чим скористався інший півзахисник, Андрій Сторчоус, який його обійшов і переправив м'яча у незахищені ворота.

Кубок України. 1/16 фіналу

"ЛНЗ Черкаси" (Черкаси) - "Інгулець" (Петрове) 2:1

Голи: Долінський, 38, Сторчоус, 90+3 - Плохотнюк, 19

• ЛНЗ - один із лідерів Другої ліги (третій дивізіон чемпіонату України). Після дев'яти матчів в активі черкаської команди 22 очки.
  • "Інгулець" - другий клуб УПЛ, який вилетів з Кубка України 2021/22. Першою змагання покинула "Десна", а ось "Рух" та "Олександрія" свої матчі виграли.
  • Найкращий результат "Інгульця" у Кубку України - фінал у сезоні 2018/19 (поразка "Шахтарю" 0:4).
  • У попередньому розіграші Кубка України "Інгулець" вилетів в 1/16 фіналу від "Олександрії". ЛНЗ участі у турнірі не брало.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів