9-й тур УПЛ: "Шахтар" переміг "Верес" у Києві

9-й тур УПЛ: "Шахтар" переміг "Верес" у Києві Telegram ФК "Верес"

Рівненський "Верес" програв на виїзді донецькому "Шахтарю" в поєдинку дев'ятого туру Української прем'єр-ліги з футболу. Матч пройшов у Києві на НСК "Олімпійський" у суботу, 25 вересня. До цього поєдинку гірники посідали другу сходинку турнірної таблиці, рівняни були восьмими.

Перший тайм

На третій хвилині "Верес" міг уже програвати, але врятувала стійка м'яч влучив у неї після передачі Тете. На дев'ятій хвилині гірники вдруге створювали небезпечний момент, але Марлос, отримавши передачу, опинився в офсайді.

Перший напівмомент рівняни створили на 14-й хвилині: Пасіч, побачивши вільною зону ближньої штанги, завдав удару з лівої. Втім, удар вийшов несильним і кіпер гірників П'ятов ситуацію контролював, м'яч пройшов поруч зі стійкою.

На 22-й хвилині "Шахтар" організував атаку на ворота рівнян, Роман Мірошник відзначився автоголом, зрізавши передачу суперників у власні ворота. Рахунок 0:1.

На 27-й хвилині "Шахтар" міг забити другий гол, але удар головою після атаки пройшов трохи вище поперечки. А за пів хвилини після того "Верес" мав шанс зрівняти рахунок: Кльоц пробив з-за меж штрафного, але П'ятов цей м'яч відбив.

Втім, через іще пів хвилини рівняни таки відігрались: Геннадій Пасіч, отримавши передачу на лівому флангу, зміщувався ближче до центру, обіграв кількох захисників "Шахтаря" та пробив у дальній кут. Цей м'яч П'ятов уже потягнути не зміг. Рахунок 1:1.

На 38-й хвилині господарі могли знову вийти вперед зусиллями Бондаренка, але Дмитро Нємчанінов вибив м'яч майже із лінії власних воріт.

На 43-й хвилині підопічні Вірта також мали хороший шанс виходити вперед, але потужний удар з льоту від Дмитра Нємчанінова з-за меж штрафного кіпер гірників парирував.

Другий тайм

Початок другого тайму "Шахтар" одразу почав із активного пресингу, втім захист "Вереса" вистояв. Після того команди обмінялись кількома небезпечними розіграшами у штрафних майданчиках, але до голу ці атаки не призвели.

Ще один гол глядачі побачили на 55-й хвилині: Тете отримав передачу, увірвася у штрафний майданчик "Вереса", обіграв голкіпера Богдана Когута та відправи м'яч у порожні ворота. 2:1 на користь команди Роберто Де Дзербі.

На 67-й хвилині "Верес" мав напівмомент біля воріт суперника, але несильний удар воротар донецього клубу упіймав на ближній штанзі. Статистика показувала, що "Шахтар" володів м'ячем майже утричі більше, ніж суперник.

На 78-й хвилині Дмитро Нємчанінов, стелившись у підкаті проти Юхима Коноплі, зіграв у ноги. Арбітр призначив пенальті, його реалізував Марлос, розвівши голкіпера та м'яч у різні сторони. Рахунок 3:1.

На 87-й хвилині рівняни провалились в обороні: Мудрик віддав пас на Ласіна Траоре і той перевів м'яч у порожні ворота. Підсумковий рахунок поєдинку 4:1.

Наступні матчі

Наступний матч для "Вереса" буде домашнім, його вони проведуть у неділю, 3 жовтня, проти "Олександрії" з Кіровоградщини. Цей матч відбудеться о 14:00 у Луцьку, де рівняни грають на час реконструкції стадіону в Рівному.

"Шахтар" в рамках УПЛ також зіграє 3 жовтня, його суперником буде київське "Динамо", цей поєдинок почнеться о 19:30.

Крім того, на гірників 28 вересня чекає поєдинок у рамках етапу Ліги чемпіонів, вони прийматимуть італійський "Інтер". Матч на НСК "Олімпійський" почнеться о 19:45.

• Матч "Шахтаря" і "Вереса" став дванадцятим в історії протистоянь між клубами. У попередніх абсолютна перевага на боці гірників – 9 перемог.
  • Свою єдину перемогу над "Шахтарем" "Верес" здобув рівно 28 років тому у матчі Вищої ліги чемпіонату України сезону 1993-1994.
  • Нинішній наставник рівнян Юрій Вірт свого часу був голкіпером донецького "Шахтаря". На поєдинку 25 вересня в Києві Вірт був дискваліфікований і стежив за матчем з трибун.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки