Видані раніше COVID-сертифікати знадобиться перезавантажити в "Дії" — МОЗ

Видані раніше COVID-сертифікати знадобиться перезавантажити в "Дії" — МОЗ

Видані раніше COVID-сертифікати знадобиться перезавантажити в "Дії" — МОЗ
. Фото: Telegram/Мінцифра

Сертифікати про вакцинацію проти коронавірусу, видані до ухвалення постанови Кабінету міністрів про продовження терміну їхньої дії з шести місяців до року, потрібно буде перезавантажити за місяць до завершення терміну їхньої дії.

"Якщо ви раніше отримали вже документи про вакцинацію із терміном на пів року, вам необхідно: COVID-сертифікат у застосунку "Дія "— оновити його протягом місяця до завершення терміну його придатності. Для цього потрібно видалити попередній COVID-сертифікат та згенерувати новий", — повідомили у пресцентрі Міністерства охорони здоров'я.

Людям, які отримали міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 треба буде після закінчення дії поточного документа (180 днів) звернутись до свого сімейного лікаря та отримати нове міжнародне свідоцтво, яке після заміни залишиться чинним ще 6 місяців.

Що відомо

  • З 24 вересня користувачі додатку "Дія" на iOS зможуть згенерувати “жовті” внутрішні COVID-сертифікати. Згодом вони стануть доступними й для власників Android.
  • Кабінет міністрів 14 вересня опублікував постанову, якою внесли зміни до карантинних обмежень. За ними в Україні запровадили "жовті" та "зелені" COVID-сертифікати. Так званий "жовтий" сертифікат має інформацію про перше щеплення, а "зелений" — про повний курс.
  • МОЗ запросив українців долучитися до клінічних випробувань лікарських засобів від COVID-19. На сьогодні у країні проводиться 31 таке дослідження. Їхній перелік можна знайти на сайті Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України за профілем випробування "COVID-19".
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня пояснив, як зможе працювати бізнес у "жовтій" та "червоній" карантинних зонах.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок