Зберігання номерних знаків в Україні подорожчало. Що відомо

Зберігання номерних знаків в Україні подорожчало. Що відомо

Зберігання номерних знаків в Україні подорожчало. Що відомо
Суспільне Рівне

З 24 вересня зберігання номерних знаків в Україні подорожчало. Набула чинності постанова уряду, згідно з якою така послуга коштуватиме 9 гривень на добу без урахування ПДВ, раніше зберігання коштувало 3 грн без урахування ПДВ.

Як повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ, послугу зберігання номерів автомобіля надають територіальні сервісні центри МВС. Для отримання послуги знадобиться заява, документи, що посвідчують особу, реєстраційні документи на транспортний засіб, а також платіжний документ (квитанція), що засвідчує оплату адміністративної послуги.

Читайте також: Чому платні дороги в Україні можуть бути збитковими. Пояснює експерт

У МВС зазначають, що після закінчення терміну платного зберігання доведеться подбати про продовження резерву. В іншому випадку номерні знаки будуть знищені.

Що відомо

  • 15 вересня Кабінет міністрів підтримав постанову "Про реалізацію експериментального проєкту щодо митного оформлення окремих транспортних засобів" через додаток "Дія" з триденним доопрацюванням.
  • В Україні з 15 червня по 31 липня у рамках "пільгового періоду" за новою формулою розмитнили понад 17 тисяч автомобілів. Громадяни сплатили до бюджету понад 600 млн гривень.
  • Міністерство інфраструктури презентувало шість ділянок доріг для потенційних пілотних проєктів державно-приватного партнерства, які реалізують в рамках першої програми такого партнерства у дорожній галузі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок