Одеська дзюдоїстка завоювала бронзу на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

Одеська дзюдоїстка завоювала бронзу на Всесвітніх учнівських спортивних іграх Фото: Одеська міська рада

Вихованка одеської дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо №15 Марія Бєгунова здобула бронзову нагороду на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 у сербському Белграді. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.

Змагання тривали з 11 до 19 вересня. Загалом у спортивних іграх взяли участь понад 2 500 підлітків віком 13-15 років із 35 країн. Українську збірну на змаганнях представив 251 спортсмен.

До програми міжнародного турніру увійшли 15 видів спорту. Одеська дзюдоїстка Марія Бєгунова завоювала "бронзу" та посіла третє місце. До змагань її підготували тренери-викладачі Фізулі Мірзоєв та Ельмір Мірзоєв.

Одеська дзюдоїстка завоювала бронзу на Всесвітніх учнівських спортивних іграхОдеська міськрада

Загалом українська збірна на перших Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15 здобула 148 медалей (69 золотих, 42 срібних, 37 бронзових). Це дозволило посісти перше місце у загальнокомандному заліку.