У Держспоживслужбі пояснили, як перевірятимуть дотримання карантину

У Держспоживслужбі пояснили, як перевірятимуть дотримання карантину

У Держспоживслужбі пояснили, як перевірятимуть дотримання карантину

Перевіряти чи вакциновані співробітники підприємств наразі мають керівники.

Про це під час пресконференції повідомив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держспоживслужби Дмитро Байраченко.

"Обладнання для перевірки в нас немає, але зараз воно і не потрібно. Це зараз відповідальність закладів — перевірка. Тобто вони мають перевірити співробітників чи є в них сертифікати, наприклад", — розповів він.

За його словами, якщо керівники почнуть розповсюджувати персональні дані своїх співробітників, до них можуть застосовувати "адміністративні і інші заходи".

Байраченко також відзначив, що наразі у пріоритеті відомства — перевірка освітніх закладів.

Що відомо

  • Із 00 годин 00 хвилин 23 вересня на території всіх регіонів України набув чинності "жовтий рівень" епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що передбачає впровадження відповідних карантинних обмежень.
  • За добу 22 вересня в Україні зафіксовано 7 866 нових випадків захворювання на коронавірусу, серед нових хворих 667 дітей та 175 медиків.
  • Міністерство охорони здоров'я дозволило комбінування вакцин Moderna та Pfizer/BioNTech.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів 22 вересня пояснив, як зможе працювати бізнес у "жовтій" та "червоній" карантинних зонах.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок