Старші класи дев’яти шкіл Дніпра перейшли на дистанційне навчання через «жовту» зону карантину

Старші класи дев’яти шкіл Дніпра перейшли на дистанційне навчання через «жовту» зону карантину

5-11 класи дев’яти шкіл Дніпра перейшли на дистанційне навчання через запровадження «жовтої» зони карантину. Інформацію про це Суспільному підтвердили в пресслужбі міської ради.

Однак одна зі шкіл – №75 – уже завтра, 24 вересня, повернеться до очного навчання. Там вакцинувалося понад 80% персоналу.

За даними управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, станом на 13.00 23 вересня в 145 школах Дніпра вакциновано більш як 80% працівників. Це дозволяє їм продовжувати навчання офлайн.

Учні 1-4 класів працюють у звичайному режимі в усіх школах.

Що відомо

  • COVID-19: По всій Україні почали діяти норми "жовтого рівня" епіднебезпеки
  • Якщо Україна, зокрема Дніпропетровська область, вийде із "зеленої" карантинної зони, заклади, де вакцинували менш ніж 80% освітян, перейдуть на дистанційне навчання. Про це йдеться у постанові, яку 28 липня ухвалив Кабмін.
  • У жовтій зоні карантинних обмежень театри, музеї та інші культурні заклади, спортзали та басейни також можуть працювати за умови наявності 80% COVID-сертифікатів у персоналу.
  • У червоній зоні епідемічної небезпеки навчальні заклади, театри, музеї та інші культурні заклади, спортзали та басейни, ТРЦ можуть працювати за умови, що 100% працівників матимуть зелені COVID-сертифікати. Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися. Рішення чи надавати послуги тільки вакцинованим, чи дотримуватись усіх карантинних обмежень, залишається за власником. Друкувати COVID-сертифікат на жовтому або зеленому папері непотрібно.
  • Освітній омбудсман Сергій Горбачов нагадав, що недопуск невакцинованого педагогічного працівника до роботи є незаконним.
  • В області проти коронавірусу щеплять п'ятьма препаратами: AstraZeneka (Covishield), AstraZeneka Skbio, CoronaVac, Moderna та Pfizer. Усі потребують двох доз щеплення, втім інтервал між вакцинами різний. Імунізація безкоштовна та добровільна.

Читайте також

  • Кількість нових хворих на коронавірус збільшилася до майже 8 тисяч — МОЗ
  • Скільки закладів освіти Дніпропетровщини працюватимуть офлайн у разі переходу в «жовту» епідзону

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок