СБУ затримала підозрюваних у викраденні дитини депутата Полтавської облради

СБУ затримала підозрюваних у викраденні дитини депутата Полтавської облради

СБУ затримала підозрюваних у викраденні дитини депутата Полтавської облради
Офіс Генерального прокурора

У Полтавській області викрали доньку депутата облради та вимагали викуп за її звільнення. Підозрюваних затримали працівники Служби безпеки України, розповіла Суспільному речниця СБУ Інна Усова. Чоловіків взяли під варту.

У викраденні та вимаганні підозрюють двох людей. За інформацією СБУ, організатор перебував у Київському слідчому ізоляторі за обвинуваченням в умисному вбивстві з особливою жорстокістю. Спільника він знайшов через Інтернет і пообіцяв йому 100 тисяч доларів за співпрацю, каже Інна Усова.

Після викрадення дівчини підозрювані почали перемовини із батьками. Протягом двох тижнів вони здійснювали психологічний тиск на сім’ю, надсилаючи через Інтернет повідомлення із погрозами насильства та вбивства дитини, повідомили на сайті Офісу Генерального прокурора. За звільнення вимагали викуп. 470 тисяч доларів мали перерахувати на електронний гаманець у вигляді криптовалюти – біткоїна.

Коли та де затримали підозрюваних, в управлінні СБУ не повідомляють, каже Інна Усова. За її словами, чоловікам повідомили про підозру за двома статтями – частиною другою статті «Вимагання» (санкція від трьох до семи років позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи) та частиною другою статті «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» (обмеженняце покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці. чи позбавлення волі до п'яти років).

Підозрюваним обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, повідомили у Генпрокуратурі. Нині шукають інших людей, які можуть бути причетні до викрадення.

На початок