Ярмоленко уперше за сім місяців вийшов у стартовому складі "Вест Гема". Як він зіграв ФК "Вест Гем"

Лондонський клуб взяв реванш у МЮ, а сам Ярмоленко ледь не забив м'яча.

Футболіст збірної України Андрій Ярмоленко уперше за сім місяців зіграв з перших хвилин у матчі за лондонський "Вест Гем". Український футболіст взяв участь у поєдинку Кубка ліги проти "Манчестер Юнайтед".

"Вест Гем" вдруге за три дні проводив матч проти МЮ. Після втраченої нічиєї у поєдинку чемпіонату Англії, лондонці протистояли "манкуніанцям" у Кубку Ліги.

На відміну від поєдинку у чемпіонаті, де Ярмоленко вийшов на поле на заміну, у Кубку український футболіст вийшов у стартовому складі. Разом із ним команда здобула перемогу, а сам Ярмоленко ледь не став автором забитого м'яча.

Як відіграв Андрій Ярмоленко: ключові моменти

• Провів на полі усі 90 хвилин на звичній для себе позиції правого вінгера.
  • Ярмоленко за матч наніс три удари по воротах, виконав одну з чотирьох успішних спроб дриблінгу та одного разу успішно вступив у відбір.
  • В активі Ярмоленко один із гольових моментів наприкінці зустрічі. На 86-й хвилині українця вивіли віч-на-віч із воротарем МЮ, після чого Андрій обійшов його, але влучив у штангу.
ЯрмоленкоSetanta Sports

Відео огляд матчу "Манчестер Юнайтед" - "Вест Гем"

(момент Андрія зі штангою - з 11:55)

Що означає цей матч для Ярмоленка

• Перший вихід у стартовому складі за більше ніж сім місяців. Востаннє Ярмоленко з'являвся в основі "Вест Гема" ще 9 лютого - тоді він також зіграв з перших хвилин проти "Манчестер Юнайтед" у Кубку Англії (поразка 0:1 у додатковий час).
  • Це перший повний матч для Андрія за "Вест Гем" за 8 місяців - 23 січня 2021 року відіграв усі 90 хвилин проти "Донкастера" в Кубку Англії.
  • Сьома поява на полі Ярмоленка у сезоні 2021/22 за "Вест Гем". Перед цим він відіграв сумарно 40 хвилин у шести поєдинках за лондонську команду.
  • Ярмоленко все ще не відзначався результативними діями у новому сезоні за "Вест Гем". При цьому у попередньому матчі проти МЮ він заробив пенальті у компенсований час, який не реалізував капітан команди Марк Нобл, а матч закінчився поразкою 1:2.

• Сезон 2021/22 - четвертий для Ярмоленка за "Вест Гем". І може стати для українця останнім: влітку 2022-го у нього спливає термін контракту із "молотобойцями".
  • Найбільшу кількість матчів за "Вест Гем" Ярмоленко відіграв у сезоні 2019/20: 23 поєдинки, п'ять голів та одна результативна передача.
  • Ярмоленко отримав виклик у збірну України на жовтневі матчі відбору на чемпіонат світу-2022 проти Фінляндії (9 жовтня) та Боснії і Герцеговини (12 жовтня).
  • У наступному раунді Кубка Ліги "Вест Гем" гратиме проти "Манчестер Сіті" - команди, де виступає українець Олександр Зінченко.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів