Поліція заявила про викриття у 2021 році 30 угруповань, причетних до торгівлі людьми

Поліція заявила про викриття у 2021 році 30 угруповань, причетних до торгівлі людьми

Поліція заявила про викриття у 2021 році 30 угруповань, причетних до торгівлі людьми
Facebook

Від початку 2021 року правоохоронні органи викрили на території України 30 злочинних угруповань, причетних до торгівлі людьми та каналів нелегальної міграції.

Про це під час зустрічі представників Міністерства внутрішніх справ України та посольства США, присвяченої питанням боротьби з торгівлею людьми в Україні та за її межами, заявив т.в.о. начальника Департаменту міграційної поліції НПУ Ігор Малахов, повідомляє пресслужба МВС.

"З початку року викрито вже 30 організованих злочинних груп торговців людьми та організаторів нелегальної міграції. Ми беремо участь у чотирьох міжнародних слідчих групах з метою транскордонного переслідування трафікерів", – зазначив Ігор Малахов.

При цьому заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко зауважила, що боротьба зі торгівлею людьми була і залишається пріоритетом в роботі міністерства і Нацполіції.

"Ми маємо розуміння того, що наші підрозділи Нацполіції потребують оновлення підходів та переформатування. Оскільки ми хочемо вивести правоохоронні структури на новий рівень у протидії торгівлі людьми, потрібно покращувати їхню роботу вже зараз", – наголосила посадовиця.

Водночас керівниця відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Сара Ленгенкамп зазначила, що Україна – одна з небагатьох країн, які настільки відкрито співпрацюють зі Сполученими Штатами щодо цього питання, й запевнила, що американська сторона буде і надалі підтримувати МВС.

Що відомо

  • На початку липня Державний департамент США заявив, що Україна не повністю дотримується мінімальних стандартів у протидії боротьбі із торгівлею людьми, проте зазначив, що уряд приділяє значні зусилля для покращення ситуації.
  • Кабінет міністрів під час засідання 14 липня схвалив концепцію з протидії торгівлі людьми на період до 2025 року. За нею, зокрема, передбачається надання допомоги постраждалим особам і посилення інституційної спроможності органів влади.
  • У вересні у Львові затримали іноземця, який вербував жінок для сексуальної експлуатації.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок