Школи Одеси із менж ніж 80% щеплених працівників підуть на "дистанційку" не раніше 27 вересня

Школи Одеси із менж ніж 80% щеплених працівників підуть на "дистанційку" не раніше 27 вересня

Школи Одеси із менж ніж 80% щеплених працівників підуть на "дистанційку" не раніше 27 вересня
Фото: volyn.com.ua

Перехід на дистанційну форму навчання для шкіл Одеси, де вакциновано менше 80% працівників, відбудеться не раніше 27 вересня. Про таке повідомили в пресслужбі Одеської міськради з посиланням на директорку департаменту освіти Олену Буйневич.

Станом на 22 вересня в місті залишився 21 навчальний заклад, який досі не перетнув вакцинальний бар'єр у 80% щеплених бодай однією дозою працівників.

Утім на дистанційний режим навчання вони перейдуть не раніше 27 вересня. За даними міськради, наразі всі педагоги пройшли ПЛР-тестування та отримали негативні результати. Вони будуть дійсними до 25 вересня, це дозволить усім школам Одеси завершити навчальний тиждень в очному режимі.

Читайте також: В Одесі збільшилася кількість шкіл та дитсадків, які зможуть працювати очно в "жовтій" зоні

Додамо, за даними очільника департаменту освіти Одеської ОДА Олександра Лончака, з 23 вересня всі вищі навчальні заклади області переходять на "дистанційку". Жоден із вишів не перетнув позначку в 80% щеплених освітян.

Що відомо

  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня.
  • 6 вересня заступник міністра охорони здоров'я та головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що у зв'язку із погіршення епідеміологічної ситуації найближчим часом Україна може перейти у "жовту" зону.
  • У "жовтій" зоні забороняється проведення масових заходів за участю понад однієї людини на 4 квадратні метри, кінозали та зали інших установ культури дозволяється заповнювати тільки на 50%, а заповненість спортзалів і фітнес-центрів має становити не більше ніж 1 людина на 10 кв. метрів.

Читайте також

  • В Одесі збільшилася кількість шкіл та дитсадків, які зможуть працювати очно в "жовтій" зоні
  • У лідерах – CoronaVac та Pfizer. На Одещині повністю вакцинували понад 180 тисяч людей
  • Одещина отримала 23 тис. доз Pfizer. Вакцина знову буде доступна для першого щеплення

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок