Усі виші Одеської області переходять на дистанційне навчання

Усі виші Одеської області переходять на дистанційне навчання

Усі виші Одеської області переходять на дистанційне навчання
24 канал

Жоден із закладів вищої освіти в Одеській області не має 80% вакцинованих працівників, тому з 23 вересня заклади переходять на дистанційне навчання. Про таке повідомив директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

За словами чиновника, в Одесі процес навчання очно наразі здійснюють 7 закладів професійно-технічної освіти та 5 закладів фахової передвищої. Решта переходять на дистанційне навчання, разом із всіма закладами вищої освіти, оскільки жоден із них не має 80% вакцинованих працівників.

Крім того, 22 вересня на засіданні Кабміну ухвалили рішення про запровадження дистанційного формату навчання для учнів 5-11 класів у тих закладах, де вакциновано менш ніж 80% працівників. Таке рішення набирає чинності вже 23 вересня.

"Найбільш тішить те, що учні 1-4 класів таких закладів навчатимуться у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних норм. Не поширюватиметься вимога про 80% у «жовтій» зоні для закладів дошкільної та спеціальної загальної середньої освіти. Тобто, вони працюватимуть очно", – написав Лончак на своїй сторінці в Facebook.

За даними директора департаменту, із 788 закладів освіти станом на 22 вересня в очному форматі працюватиме 322 заклади загальної середньої освіти, серед яких 173 школи в області та 104 – в Одесі. А також 17 спецзакладів, 26 приватних і 2 – з інших відомств.

Що відомо

  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня.
  • 6 вересня заступник міністра охорони здоров'я та головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що у зв'язку із погіршення епідеміологічної ситуації найближчим часом Україна може перейти у "жовту" зону.
  • У "жовтій" зоні забороняється проведення масових заходів за участю понад однієї людини на 4 квадратні метри, кінозали та зали інших установ культури дозволяється заповнювати тільки на 50%, а заповненість спортзалів і фітнес-центрів має становити не більше ніж 1 людина на 10 кв. метрів.

Читайте також

  • В Одесі збільшилася кількість шкіл та дитсадків, які зможуть працювати очно в "жовтій" зоні
  • У лідерах – CoronaVac та Pfizer. На Одещині повністю вакцинували понад 180 тисяч людей
  • Одещина отримала 23 тис. доз Pfizer. Вакцина знову буде доступна для першого щеплення

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок