На Івано-Франківщині збільшилася кількість ДТП у порівнянні з минулим роком

На Івано-Франківщині збільшилася кількість ДТП у порівнянні з минулим роком

На Івано-Франківщині збільшилася кількість ДТП у порівнянні з минулим роком
Поліція Івано-Франківської області

На Івано-Франківщині цьогоріч за 8 місяців зросла кількість дорожньо-транспортних пригод порівняно з відповідним періодом 2020 року. Про це на нараді в облдержадміністрації повідомив начальник управління патрульної поліції області Олег Костенко.

За його словами, у 2021 році Івано-Франківська область є однією з лідерів за кількістю аварій на дорогах. За 8 місяців цього року в області сталися 2 687 дорожньо-транспортних пригод.

"545 аварій були з потерпілими. В ДТП загинула 71 людина, 722 отримали тілесні ушкодження і травми. По позиціях йде приріст в порівнянні з аналогічним періодом минулого року", – каже Олег Костенко.

Як повідомив керівник патрульної поліції області, минулого року впродовж восьми місяців в аваріях загинули 66 людей. До того ж, цього року зросла кількість аварій з неповнолітніми.

"Протягом восьми місяців на території області зареєстрували 113 ДТП за участі дітей. 102 з них – із травмованими. В аваріях четверо дітей загинули, ще 132 – травмувалися. Зросла кількість аварій з неповнолітніми на 41%, а з потерпілими – на 52%", – розповів Олег Костенко.

За його словами, основними причинами аварій, які стаються в області, є перевищення швидкості, порушення правил маневрування, керування авто у нетверезому стані.

"Для недопущення і зменшення кількості аварій ми збільшуємо кількість нарядів патрульної поліції, проаналізували аварійні ділянки. Там працюють екіпажі, TruCAM. Також фіксуємо порушників завдяки камерам, які встановлені на території Івано-Франківська на всіх в’їздах та виїздах з міста", – додав Олег Костенко.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок