Група Kozak System готує шоу до свого десятиріччя

Група Kozak System готує шоу до свого десятиріччя

Група Kozak System готує шоу до свого десятиріччя

Гурт Kozak System працює над створенням шоу, яким у травні 2022 року відсвяткує своє десятиріччя. У концерті братимуть участь друзі-музиканти групи Робоча назва шоу Kozak System and old stars, розказав під час ефіру на Радіо Промінь музикант гурту "Kozak System" Володимир Шерстюк.

За його словами, весною 2022 року музиканти також випустять новий альбом "Земля, вітер, вогонь". Одна з його пісень "Хто як не ти".

"Текст пісні "Хто як не ти" написала Маріанна Довгань, це наша давня прихильниця, яка відвідувала всі наші концерти. Ми з нею спілкувалися через соціальні мережі, і одного разу у неї на Фейсбуці побачили вірш, який, на нашу думку, міг стати піснею. Власне, так воно і сталося. Єдине, що Сергій Соловій, наш трубач, трішечки підкорегував приспів, - розказав Шерстюк. - Зараз ми в основному знаходимося в турі. Багато нових пісень, які увійдуть до цього нового альбому ми, так би мовити, перевіряємо на публіці. Вони гарно працюють, ми це вже бачимо, тобто подобаються людям".

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант