На Черкащині судитимуть майстра лісу одного з лісництв

На Черкащині судитимуть майстра лісу одного з лісництв

На Черкащині судитимуть майстра лісу одного з лісництв за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Як встановило слідство, влітку 2020 року майстер лісу на території одного з лісництва державного підприємства, залучив до робіт людей. Однак трудові відносини на спилювання й навантаження деревини офіційно з ними не оформив та не забезпечив безпечні умови працівникам.

Під час виконання робіт один із працівників загинув.

За інформацією прокуратури, чоловіка судитимуть за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України).

Чоловіку загрожує обмеження воліПередбачає утримання особи в спеціальних виконавчих установах відкритого типу, без ізоляції від суспільства і з обов'язковим залученням засудженого до роботи на строк до п'яти років або позбавлення волі Це такий вид покарання, при якому людина повністю ізолюється від суспільства в установах закритого типуна строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок