250 книг зібрали хмельничани для пацієнтів дитячої лікарні

250 книг зібрали хмельничани для пацієнтів дитячої лікарні

250 книг зібрали хмельничани для пацієнтів дитячої лікарні
Фото: Суспільне

250 книг зібрали працівники філій Централізованої бібліотечної системи Хмельницького у межах благодійної акції "Збери книги для дитячої лікарні". Працівниця книгозбірні Олеся Горобняк розповіла: акція здійснюється в межах святкування Дня міста та відбувається під час проведення міського літературного фестивалю "Слово єднає!".

Хмельничанка Олена вирішила долучитися до акції "Збери книги для дитячої лікарні". Каже: оскільки дочка вже доросла, вирішила принести книги, щоб вони приносили користь іншим дітям. Вважає, що такі акції корисні і гуртують людей.

Працівники бібліотеки пропонують писати листівку для дитини з побажаннями.
Працівники бібліотеки пропонують писати листівку для дитини з побажаннями. Фото: Суспільне

Акцію започаткували працівники центральної публічної бібліотеки на час літературного фестивалю "Слово єднає", який діє з 13 вересня до 25, розповідає її працівниця Олеся Горобняк: "Під час цієї акції ми збираємо книжки, тому що дуже багато відвідувачів і в нас, і в різних філіях. Збираємо книги для читачів різного віку. В лікарні ж діти лежать різного віку, вони там багато часу проводять. І коли батьки разом з дитиною почитають книжку, переглянуть ці яскраві картинки, то у них будуть позитивні емоції". Додає: усім, хто долучився до акції, працівники бібліотеки пропонують написати листівку для дитини з побажанням швидкого одужання.

Бібліотека Хмельницької міської дитячої лікарні налічує 600 різних книг.
Бібліотека Хмельницької міської дитячої лікарні налічує 600 різних книг. Фото: Суспільне

Наразі у бібліотеці Хмельницької міської дитячої лікарні налічується 600 різних книг, каже педагог-організатор медзакладу Оксана Дика. Пацієнти в ігровій кімнаті перебувають погодинно. "Спочатку приходять дітки з одного відділення, потім ми провітрюємо, потім дітки з іншого відділення. Дітки приходять не самі, а з мамами, з батьками. Це допомагає їм поринути у світ казки, у світ творчий", - додає Оксана Дика.

За словами Олесі Горобняк, прийматимуть книги до 25 вересня. Принести їх можна в будь-яку філію Централізованої бібліотечної системи Хмельницького.

На початок