Хмельницький журналіст презентував книги про власні спостереження

Хмельницький журналіст презентував книги про власні спостереження

Хмельницький журналіст презентував книги про власні спостереження

Дві нові книги "Ближні обрії" та "Весла на воду" сьогодні презентував хмельницький письменник та журналіст Михайло Цимбалюк. Другу написав у співавторстві з хмельничанином Олександром Босенком. Представили літературні твори в обласній універсальній науковій бібліотеці.

Письменник Михайло Цимбалюк розповідає, що збірку поезій "Ближні обрії" писав майже три роки, а шляхові замітки "Весла на воду" - 15.

"Майже одночасно вийшло дві книжки, одна написана римами і образами, інша образами без рим, шляхові замітки".

Шляхові замітки "Весла на Воду" автор рекомендує прочитати тим хто живе вздовж Дністра та тим хто там бував.

"Це своєрідний путівник по Дністру. По водосховищу Дністровської ГЕС ми здійснили більше десятка походів, тобто одні і ті самі місця ми бачили в ретроспективі. Бачили, як там щось поліпшувалось, ну скажімо готельно-туристичні комплекси, а щось і погіршувалось".

"Весла на Воду" не просто шляхові замітки, а й цікавий проєкт розповідає, подільський пісняр Олександр Бобровніков.

"Я переконаний, що ті люди які будуть знайомитись з книгами, з поезією, з книгою про експедицію, вони отримують ну перш за все насолоду від того, що будуть мандрувати разом з учасниками експедиції тими часами і тими маршрутами Дністра якими мандрувала ця експедиція".

Збірка поезій "Ближні обрії" про власні спостереження, розповідає письменник Михайло Цимбалюк.

"Якщо я в перших двох збірках ще якось позначав, давав назви цим розділам, то зараз просто вони є кілька зон, зона рідного краю, зона почуттів, і зона отих обріїв, які я встиг побачити".

Збірку поезій "Ближні обрії" читати важко, але цікаво розповідає молодша наукова співробітниця хмельницького обласного літературного музею Яна Янчишина.

"Чому важко, через те, що присутня дуже велика кількість таких насичених приголосних, що є важко в сприйнятті, але не зважаючи на те, що важко, воно підкреслює важливість, напевно, що отакого стану письменника і воно передається читачу, ти також над цим починаєш задумуватися".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди