На Івано-Франківщині волонтери відремонтують помешкання двом родинам

На Івано-Франківщині волонтери відремонтують помешкання двом родинам

На Івано-Франківщині волонтери відремонтують помешкання двом родинам
Unsplash/Umanoide

У Долині, що на Івано-Франківщині, почав працювати волонтерський табір "Будуємо Україну разом". Його учасники планують створити мурал на будівлі майбутнього молодіжного центру і допомогти відремонтувати помешкання двом родинам.

Про це в етері Суспільного повідомив провідний спеціаліст відділу молоді та спорту Долинської міської ради Володимир Най.

"У нас немає професійного мураліста. Волонтери табору з радістю нам допомагають. Також обрали дві родини із Малої Тур’ї та Якубова Долинської громади. Одній сім’ї волонтери допомагатимуть із ремонтом кухні, підлоги, фарбуванням стін та встановленням меблів. У другій сім’ї полагодять дитячу кімнату. До кінця тижня все має бути готове", — розповів Володимир Най.

За його словами, 25 волонтерів із різних областей України проживають у резиденції релігійної громади римо-католицької церкви Долини. У програмі їхнього перебування на Прикарпатті – не тільки робота на обраних об’єктах, а й екскурсії, тренінги, дискусії, перегляд кінофільмів. Кемп-лідерка табору Анна Кіор організовує дозвілля. Дівчина приїхала на Прикарпаття з Маріуполя.

"Я в БУРі ("Будуємо Україну разом" — ред.) — вже третій рік. Була у чотирьох таборах волонтеркою, зокрема, в Івано-Франківській та Луганській областях, на Закарпатті. БУР – це спільнота, це передусім — люди і середовище, у якому легко перебувати", – говорить Анна Кіор.

Волонтерський табір у Долині – один із дванадцяти таборів, які діятимуть цієї осені в Україні.

Щоб волонтери у мабутньому почали працювати у тій чи іншій місцевості, потрібно заповнити заявку на сайті спільноти "Будуємо Україну разом", каже регіональна представниця Івано-Франківського осередку волонтерської програми Лілія Стрілецька. Також потрібно зібрати місцевих жителів, які зможуть долучитися до роботи волонтерів.

Читайте також

  • В Івано-Франківську волонтери допомагають облаштувати католицьку школу
  • У Франківську волонтери допомагають багатодітній сім’ї з ремонтом у квартирі
  • В Івано-Франківську волонтери відремонтували квартиру самотнього пенсіонера

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок