13+9 та MVP матчу. Як дебютував український баскетболіст Пустовий за іспанську "Гран-Канарію": відео CB Gran Canaria

Гравець збірної України змінив команду влітку і вже встиг результативно за неї дебютувати.

Влітку 2021 року центровий збірної України Артем Пустовий змінив клуб у чемпіонаті Іспанії. Український баскетболіст підписав контракт із "Гран-Канарією", виступавши перед цим три роки у складі "Барселони".

Чиитайте також: Український баскетболіст Пустовий покинув "Барселону" після трьох років у клубі

Нова команда Пустового закінчила минулий сезон восьмою у чемпіонаті, припинивши виступи у чвертьфіналі плей-оф, програвши "Реалу". А вже влітку "Гран-Канарія" вирішала підписати Пустового на позицію центрового.

Український баскетболіст провів міжсезоння у складі "Гран-Канарії", готуючись до нового розіграшу чемпіонату. Сезон у національній першості Іспанії нова команда Пустового мала розпочати з матчу проти "Фуенлабради", яка у попередньому розіграші турніру закінчила виступи у нижній частині турнірної таблиці (15-е місце).

"Гран-Канарія" була близькою до того, щоб стартувати з поразки у матчі проти "Фуенлабради". Першу половину зустрічі нова команда Пустового перемогла з перевагою у 18 очок - 25:43. Проте у другій "Фуенлабрада" вирівняла хід протистояння та змогла перевести гру в овертайм.

В овертаймі "Гран-Канарія" не відпустила перемогу, вигравши матч з різницею у п'ять очок. А Пустовий за підсумками зустрічі став MVP поєдинку.

Відео дебютного матчу Пустового за "Гран-Канарію"

Як Пустовий дебютував за "Гран-Канарію"?

Українець розпочав гру проти "Фуенлабради" у старті, відігравши загалом 25 хвилин, набравши 13 очок. І став одним із найкорисніших баскетболістів у складі команди за результативними діями.

Крім цього, Пустовий зробив сім підбирань, а також дев'ять передач, сім перехоплень та чотири блок-шоти.

За рейтингом ефективності Пустовий став найкращим гравцем матчу у складі "Гран-Канарії" - +26. Стільки ж набрав один із гравців "Фуенлабради" Лео Мейндль - найрезультативніший баскетболіст матчу (22 очки).

Після гри нова команда Пустового визнала українця найкращим гравцем матчу.

• Крім "Гран-Канарії", влітку на Пустового претендувала ще одна іспанська команда - "Унікаха".
  • "Гран-Канарія" - четвертий клуб у кар'єрі Пустового. Перед тим, як виступати за "Барселону", він грав із 2009 до 2015 року в Україні за "Хімік", після чого упродовж трьох сезонів представляв іспанський "Обрадойро".
  • "Барселона" стала чемпіоном Іспанії у сезоні 2020/21. Пустовий у тому розіграші турніру зіграв у 21 матчі, проводячи у середньому на майданчику 14:28 хвилин. За цей час центровий набирав 7.8 очок, а також здійснював 3.2 підбирання.

• Наступний матч "Гран-Канарія" Пустового проведе саме проти "Барселони". Гра відбудеться 22-го вересня.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів