На Запоріжжі ввели в експлуатацію нову кисневу станцію

На Запоріжжі ввели в експлуатацію нову кисневу станцію

На Запоріжжі ввели в експлуатацію нову кисневу станцію
Фото: Суспільне Запоріжжя

Нова киснева станція розпочала працювати у Кам’янсько-Дніпровській міській лікарні з 17 вересня.

За словами директора лікарні Олександра Соколовського, станція виробляє 250 літрів кисню щохвилини, цієї потужності вистачає на одночасне забезпечення киснем 21 пацієнта у стаціонарному відділенні медзакладу.

На Запоріжжі ввели в експлуатацію кисневу станцію
Фото: Суспільне Запоріжжя

На встановлення кисневої станції з державного бюджету виділили 2 мільйони 300 тисяч гривень. З місцевого профінансували монтаж електричної мережі, повідомив під час введення в експлуатацію кисневої станції Олександр Соколовський.

На Запоріжжі ввели в експлуатацію кисневу станцію
Олекандр Соколовський. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Була важка ситуація з киснем у лікарні. Проєкт нової станції затвердили торік у жовтні й будівництво велось пришвидшеними темпами. Зробили 100-відсоткову передоплату компанії-постачальнику й на початку березня обладнання вже було тут. На щастя, хворих стало менше й зараз нашу лікарню виключили зі списків медзакладів, що надають медичну допомогу хворим на Ковід. Але насувається нова хвиля захворюваності, у нас працює 21 точка для підключення до кисню, плюс 37 концентраторів. Тобто, ми готові до прийому інфікованих", - каже Олександр Соколовський.

Що відомо:

  • За минулу добу, 19 вересня, в Запорізькій області виявили 122 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Загалом з початку пандемії зафіксували 109 567 (+122) лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Загалом одужали 104 323 пацієнти, загальна кількість померлих – 2 560 (+5).
  • У понеділок, 20 вересня, Кабінет міністрів прийняв рішення продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 грудня у зв'язку із погіршенням епідеміологічної ситуації.
  • З 20 вересня в Україні почали діяти нові карантинні обмеження для запобігання поширенню хвороби COVID-19, передбачені постановою Кабміну від 13 вересня.
На початок