Мессі не потиснув руку Почеттіно під час заміни у третьому матчі за ПСЖ

Мессі не потиснув руку Почеттіно під час заміни у третьому матчі за ПСЖ AP

Аргентинець все ще не відзначився результативною дією за нову команду.

Новачок ПСЖ Ліонель Мессі провів третій матч у складі паризької команди, який закінчився інцидентом із головним тренером Маурісіо Почеттіно. Покидаючи поле, Мессі відмовився тиснути руку аргентинському фахівцю.

Мессі вдруге поспіль з'явився в основному складі парижців у сезоні з моменту переходу. Після поєдинку проти "Брюгге" (1:1) у Лізі чемпіонів, у якому аргентинець провів на полі усі 90 хвилин, Ліонель вийшов у старті на гру проти "Ліона" у чемпіонаті Франції.

Як і у двох попередніх поєдинках, Мессі не відзначився результативними діями. На момент заміни аргентинця на 76-й хвилині рахунок у матчі був 1:1.

Під час трансляції камери зафіксували здивування Мессі від заміни. Покидаючи поле, аргентинський футболіст не потиснув руку головному тренеру Маурісіо Почеттіно, що є однією з традицій у грі.

Відео інциденту з Мессі

Мессі продовжив рух у напрямку лави запасних, оглянувшись на головного тренера. Замість нього на полі з'явився номінальний правий захисник Ашраф Хакімі.

МессіDR

Як ПСЖ дограв матч без Мессі?

Заміна Мессі стала першою із трьох для ПСЖ у матчі - на 82 та 86 хвилинах поле покинули також півзахисники Анхель Ді Марія та Андер Еррера, замість яких вийшли форвард Мауро Ікарді та хавбек Жоржиньйо Вейналдум. Ще два лідери ПСЖ Неймар та Кіліан Мбаппе на полі залишилися.

Парижцям вдалося вирвати перемогу в компенсований час. На третій доданій хвилині відзначився Мауро Ікарді, який скористався передачею Кілліана Мбаппе.

Завдяки перемозі ПСЖ продовжує мати максимум очок - 18 після шести матчів. А головний тренер парижців Маурісіо Почеттіно після гри пояснив інцидент, який трапився між ним та Мессі.

"Гадаю, кожен розуміє, що у нас дуже багато хороших гравців, склад з 35 футболістів. Нам потрібно приймати рішення в групі та потім під час матчу, думати, що буде краще для команди та для кожного гравця. Іноді рішення позитивні, іноді - ні, але ось чому є тренер, який стоїть біля лави запасних та їх приймає. Вони можуть когось задовільняти, а когось - ні", - сказав на прес-конференції Почеттіно.

Попри відповідні слова, тренер ПСЖ також наголосив, що після гри мав розмову із Мессі. Після неї він зрозумів, що у Ліонеля немає проблем із цим рішенням.

"Я запитав у нього, як справи. Він відповів, що усе добре, немає жодних проблем".

• Мессі перейшов у ПСЖ влітку 2021-го як вільний агент. Перед цим він виступав упродовж 17 років дорослої кар'єри за "Барселону", але через фінансові труднощі клубу не продовжив контракт із каталонцями.
  • Загалом в активі Мессі три матчі за ПСЖ у всіх турнірах (лише в одному - проти "Брюгге" - він провів на полі усі 90 хвилин). Результативними діями аргентинець не відзначався.
  • Наступний матч ПСЖ зіграє проти "Меца" у середу, 22 вересня, у сьомому турі чемпіонату Франції.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів