На Херсонщині планують відновити автобусний маршрут до КПВВ "Чонгар"

На Херсонщині планують відновити автобусний маршрут до КПВВ "Чонгар"

На Херсонщині планують відновити автобусний маршрут до КПВВ "Чонгар"
Фото: Херсонський прикордонний загін Держприкордонслужби

У Генічеській районній державній адміністрації планують поновити автобусне сполучення між КПВВ "Чонгар" та Генічеськом, Новоолексіївкою. Цей маршрут курсуватиме на адмінмежу двічі: зранку та увечері.

Про це повідомляє сайт медіацентру IPC-Генічеськ.

За словами голови Генічеської районної державної адміністрації Сергія Олефіренка, наразі автобус їде до села Чонгар, до КПВВ він не вирушає.

"Мені розповідали, що були такі суперечки, таксисти не давали працювати офіційному перевізнику. Ми зараз вирішуємо питання щодо поновлення цього маршруту, щоб автобус їхав до КПВВ "Чонгар". Ми проводимо переговори з Національною поліцією, Укртрансбезпекою, перевізником. Я маю бажання це питання вирішити, і я думаю, ми все вирівняємо", – розказує Сергій Олефіренко.

Представник Департаменту інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації Артем Гінзбург говорить, на зазначених маршрутах перевезення автоперевізником не виконується.

"З пояснень перевізника встановлено, що йому не дають обслуговувати маршрути нелегальні перевізники, які погрожують водіям і псують автобуси, а численні звернення до Укртрансбезпеки та правоохоронних органів ситуацію не вирішили", – додає Артем Гінзбург.

За словами голови Генічеської районної державної адміністрації Сергія Олефіренка, є пропозиції з перевезення прикордонників для того, щоб маршрут не працював у мінус.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок