"Динамо" на 90+5 вирвало перемогу з пенальті проти "Олександрії": турнірна таблиця ФК "Динамо"

Кияни продовжують лідирувати в УПЛ.

Київське "Динамо" обіграло "Олександрію" у восьмому турі Української Прем'єр-ліги з футболу.

Після домашньої нічиєї проти португальської "Бенфіки" (0:0) в першому турі Ліги чемпіонів, кияни уникнули продовження безрезультативної серії в чемпіонаті України. "Олександрія", своєю чергою, провела свій останній матч ще 10-го вересня - у сьомому турі УПЛ. Тоді підопічні Юрія Гури обіграли "Інгулець" (1:0).

До слова, перед восьмим туром "Динамо" втратило Еріка Раміреса через коронавірус, також не був готовий до виходу на поле Микита Бурда. Однак при цьому у ворота киян повернувся Георгій Бущан, який уперше зіграв після травми спини.

Протягом матчу "Динамо" суттєво пресингувало "Олександрію" - як у першому, так і в другому таймі. Однак нічим результативним в основний час матчу цей тиск на полі не завершився.

Кілька моментів мав Віктор Циганков, зокрема, на 62-й хвилині він не зумів реалізувати вихід один на один - вдало зіграв Олег Білик. Так само близько до голу були кияни і на заключних хвилинах гри - Вітіньо з передачі Віталія Буяльського пробив трохи вище воріт.

Після завершення основного часу арбітр додав ще п'ять хвилин, які зрештою розтягнулись на 13. У компенсований час після відеоповтору арбітр призначив пенальті "Динамо" через дії Сергія Рибалки - той заробив фол на Денисі Гармаші. А Циганков, своєю чергою, успішно реалізував пенальті і приніс киянам переможний гол на додатковій п'ятій хвилині матчу - 1:0. Для Циганкова цей забитий м'яч став 80-м на клубному рівні.

Після пропущеного голу "Олександрія" також втратила Ігоря Кірюханцева на 13-й хвилині компенсованого часу: гравця видалили за неспортивну поведінку.

Так, після зустрічі "Динамо" з "Олександрією", яка завершилась мінімальною перемогою киян, розрив між першим і другим місцем у турнірній таблиці УПЛ становить 3 пункти. "Шахтар" у восьмому турі не залишив шансів "Маріуполю" (5:0) і тепер відстає від киян на 3 очки.

6. "Ворскла" - 12 (7)
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів