"Прометей" вибив російську "Парму" на шляху до баскетбольної Ліги чемпіонів

"Прометей" вибив російську "Парму" на шляху до баскетбольної Ліги чемпіонів FIBA

Український клуб з Кам'янського уперше зіграє в єврокубку.

Український баскетбольний клуб "Прометей" вийшов у груповий турнір Ліги чемпіонів.

На шляху до фіналу кваліфікації єврокубка "Прометей" обіграв чемпіона Болгарії "Левскі" (96:56), після чого вибив із боротьби чеську "Опаву" (100:78). Для того, аби пройти до регулярного чемпіонату Ліги чемпіонів, команда з Кам'янського мала обіграти російську "Парму".

Перша та друга чверть фіналу відбору розвивались за переваги українського клубу - "Прометей" завершив першу половину матчу з гандикапом у 13 пунктів. Однак уже після великої перерви "Прометей" поступився своїм лідерством.

У третій 10-хвилинці "Парма" суттєво скоротила відставання, а вже під завісу ігрового відрізка й взагалі переламала хід протистояння. Гравці російської команди набрали 24 очки проти 8-ми в українського "Прометея".

Заключна чверть розпочалась за триочкової переваги представників Єдиної Ліги ВТБ - 52:49. Але вже ближче до екватора 10-хвилинки рахунок знову був рівним, після чого "Прометей" повернув собі ініціативу в грі й довів результат матчу до переможного.

Найрезультативнішими гравцями в складі "Прометея" стали Ді Анджело Гаррісон та Ді Джей Стефенс - у їхньому активі по 20 очок. Вони так само стали й найрезультативнішими баскетболістами зустрічі.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Фінал

"Парма" (Росія) - "Прометей" (Україна) - 65:67 (13:20, 15:21, 24:8, 13:18)

У груповому раунді Ліги чемпіонів українська команда гратиме в групі А. Її суперниками стали "Леново Тенеріфе" (Іспанія), "Динамо Сассарі" (Італія) та "Різен Людвігсбург" (Німеччина).

• 4 жовтня 2021 року. Старт регулярного чемпіонату Ліги чемпіонів.
  • 25 січня 2022 року. Старт 1/16 фіналу Ліги чемпіонів.
  • 5 квітня 2022 року. Чвертьфінал Ліги чемпіонів.
  • 13 травня 2022 року. Фінал чотирьох Ліги чемпіонів
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів