Житло для ветеранів та поліція. Данілов анонсував збільшення бюджету сектору безпеки і оборони

Житло для ветеранів та поліція. Данілов анонсував збільшення бюджету сектору безпеки і оборони

Житло для ветеранів та поліція. Данілов анонсував збільшення бюджету сектору безпеки і оборони
.

У 2022 році державне фінансування сектору безпеки і оборони зросте на 0,02 відсотки від внутрішнього валового продукту України.

Про це за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"Не зважаючи на складну ситуацію, яка є у нашій країні сьогодні із фінансами, всі міністерства, всі відомства потребують додаткового фінансування. Президентом України було ухвалене рішення про збільшення обсягу фінансування сектору безпеки і оборони порівняно з 2021 роком", – розповів посадовець.

За його словами, якщо у поточному році цей сектор отримував 5,93% від внутрішнього валового продукту, то у 2022 році сектор безпеки і оборони отримуватиме 5,95% від ВВП. У грошовому еквіваленті це дорівнює 319,4 мільярда гривень.

"Перш за все, буде збільшене грошове забезпечення нашим військовим, які перебувають у лавах Збройних сил. Буде підвищене забезпечення тих людей, які працюють в нашій поліції", – зазначив Данілов.

Він додав, що у 2022 також планується закрити питання щодо забезпечення житлом ветеранів та військовослужбовців.

"Крім того, всі програми, які були до цього часу проголосовані на засіданні Ради нацбезпеки і оборони стосовно наших ракетних програм, нашого новітнього озброєння, стосовно Військово-морських сил, стосовно нашої програми по розвідці – всі ці програми будуть профінансовані на сто відсотків", – наголосив секретар.

Що відомо

  • Рада нацбезпеки та оборони створила інформаційно-аналітичну систему, призначену для виконання положень закону про боротьбу з олігархами.
  • Олексій Данілов повідомив, що всі особи, які братимуть участь в організації виборів до Державної думи РФ на окупованих територіях Донбасу та Криму потраплять під дію українських санкцій.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок