Три забиті м’ячі та одне вилучення. МФК "Миколаїв" переграв херсонський "Кристал" Фото: Василь Філімон/Суспільне Миколаїв

У дев'ятому турі Другої ліги групи "Б" з футболу муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" вдома переграв херсонський "Кристал".

На початку зустрічі команди обмінялися голами. Спочатку на 13-й хвилині після розіграшу штрафного з близької відстані забив півзахисник "Кристалу" Владислав Клюєв. Після розіграшу м’яча з центра поля та швидкої комбінації капітан господарів Сергій Кравченко зрівняв рахунок – 1:1.

У середині першого тайму господарі подвоїли перевагу в рахунку. У дальній нижній кут воріт з далекої відстані влучив Станіслав Нечипоренко. На 39-й хвилині після розіграшу комбінації півзахисник "корабелів" Максим Сурженко зробив націлену передачу на одного з гравців "Миколаєва", втім з близької відстані головою пробив повз ворота.

Початок другої половини гри краще розпочали господарі. Після сольного проходу півзахисника "корабелів" з близької відстані пробив капітан команди Сергій Кравченко, втім м’яч пройшов повз ворота. На 62-й хвилині гравець "корабелів" Павло Березянський пробивав зі штрафного, втім голкіпер "Кристалу" Максим Ковальов відбив м’яча трохи далі від власних воріт.

У середині другого тайму вболівальники гостей вибігли на поле: гру призупинили на чотири хвилини.

Після поновлення гри другу жовту картку за порушення правил на гравцеві "Миколаєва" отримав нападник "Кристалу" Іван Козак та залишив свою команду в меншості.

Три забиті м’ячі та одне вилучення. МФК "Миколаїв" переграв херсонський "Кристал".Фото: Василь Філімон/Суспільне Миколаїв

Арбітр зустрічі зафіксував фінальний рахунок – 2:1 на користь "корабелів".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.