У Рівному хочуть розвантажити центральну вулицю від транспорту. Заважає кафе

У Рівному хочуть розвантажити центральну вулицю від транспорту. Заважає кафе

У Рівному хочуть розвантажити центральну вулицю від транспорту. Заважає кафе
Суспільне Рівне

У Рівному хочуть розвантажити головну вулицю міста. Для цього потрібно з'єднати дві сусідні вулиці, – переконаний головний архітектор міста Дмитро Котляров. Відкрити рух на цій ділянці заважає приватна нерухомість, а саме – кафе "Бочка". За словами головного архітектора, влада веде переговори з її власником, аби знести частину приміщення, а натомість прокласти дорогу.

Вулицю Гетьмана Сагайдачного хочуть з'єднати з вулицею Симона Петлюри та запустити односторонній рух. Тоді вдасться розвантажити Соборну і полегшити рух громадського транспорту, – каже начальник міського управління транспорту Іван Фурлет.

"Вулиця Соборна по суті є єдиною артерією, яка використовується усіма. Тому будь-які додаткові можливості – вивести трафік з Соборної, на якій у першу чергу має їздити громадський транспорт. Необмеження і блокування певних проїздів дозволить розвантажити у першу чергу Соборну", – коментує начальник управління транспорту Рівного Іван Фурлет.

Зробити проїзд транспорту з Сагайдачного на Петлюри заважає будинок з терасою, де знаходиться кафе "Бочка". Приміщення – у приватній власності. Міська влада веде перемовини з підприємцем, якому вона належить.

За словами головного архітектора міста Дмитра Котлярова, йому запропонували певні умови, аби він погодився знести частину будівлі. Тим більше ділянка, на якій вона розташована, належить місту.

"Одна з пропозицій –дозволити йому замість одного поверху збудувати там наріжний об'єкт, ми говоримо про чотири поверхи, можливо – п'ять, треба більш точно прорахувати. Він буде на його ділянці і дозволить нам розблокувати вулицю", – пояснює головний архітектор Рівного Дмитро Котляров.

У Рівному хочуть розвантажити центр міста. Заважає кафе "Бочка"
Суспільне Рівне

Власником приміщення є підприємець Василь Гайдур. Суспільне спробувало взяти у нього коментар щодо бачення запропонованих йому від міста умов, проте зв'язатися з ним не змогли. Він, зі слів працівників кафе "Бочка", перебуває за кордоном.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок