Під час вибуху в Дніпрі загинув інструктор, член громадської організації: що про нього відомо

Під час вибуху в Дніпрі загинув інструктор, член громадської організації: що про нього відомо

Під час вибуху в Дніпрі загинув інструктор з Києва, член громадської організації «Український Легіон» Олексій Кавлак. Інформацію про це Суспільному підтвердили в громадській організації «Український Легіон».

Він перебував у машині разом з речницею ДСНС та волонтеркою Червоного Хреста Дар'єю Гречищевою, про загибель якої стало відомо раніше.

За інформацією з громадської організації «Український Легіон, Олексій Кавлак був інструктором з надання домедичної допомоги й вибухотехнічної безпеки. Перебував у Дніпрі як інструктор, вів майстеркласи з надання домедичної допомоги.

Як зазначив у коментарі Суспільному голова громадської організації «Український Легіон» Олексій Санніков, загиблий не був учасником бойових дій на Донбасі, натомість бував у зоні АТО як інструктор.

"Ми з ним знайомі з 2014 року, у цей час він прийшов в "Український Легіон", він став інструктором з домедичної допомоги. Він і до цього мав гарні навички як тренера, він займався східними єдиноборствами. Як людину можу охарактеризувати, що це дуже спокійна, врівноважена людина, має дійсно тренерський талант. Мені відомо, що він був в зоні АТО як волонтер, як інструктор. Стосовно того, чи брав участь у бойових діях, мені нічого не відомо про це. Я думаю, що я б знав, якби таке було", сказав Санніков.

Він зазначив, що загиблий не був сапером, а лише інструктором з мінної безпеки, тому возити з собою в машині вибухові речовини для тренінгів не міг. У Дніпрі, сказав голова громадської організації, Олексій Кавлак займався проєктами у співпраці з ДСНС.

За словами Олексія Саннікова, останню телефонну розмову він мав з Олексієм Кавлаком напередодні, обговорювали поточні питання.

Він також додав, що якщо це був теракт, то він не розуміє мотивів цього злочину.

«З точки зору банальної логіки, я не розумію – для чого? Тому що ті речі, які він робив публічно, – вони нікому не заважають», – сказав він.

Під час вибуху в Дніпрі загинув інструктор, член громадської організації «Український Легіон»
Суспільне Дніпро

Речник СБУ Артем Діхтяренко підтвердив, що загиблими під час вибуху в Дніпрі є речниця ДСНС в області та член патріотичної громадської організації. Їхніх прізвищ він не оприлюднив.

Що відомо про загиблих

  • Дар’я Гречищева народилася 13 жовтня 1985 року. Закінчила Національний гірничий університет. Працювала начальницею відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Була волонтеркою Червоного Хреста. Капітан служби цивільного захисту.
  • Олексій Кавлак був членом громадської організації «Український Легіон», інструктором з парамедицини та вибухотехнічної безпеки. Перебував у Дніпрі як інструктор, брав участь у майстеркласах з надання домедичної допомоги.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок