В Одеській області від COVID-19 вакциновано 25% освітян – ОДА

В Одеській області від COVID-19 вакциновано 25% освітян – ОДА

В Одеській області від COVID-19 вакциновано 25% освітян – ОДА
Фото: Одеська міська рада

Станом на 14 вересня в Одеській області від коронавірусу вакцинувалися 25% освітян, які працюють у школах та дитсадках. Про таке повідомили в департаменті охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації.

За даними департаменту, наразі в регіоні більше навчальних закладів, в яких немає жодного вакцинованого працівника, аніж шкіл та садків, які перетнули бар'єр у 80% імунізованих працівників. Зокрема йдеться про 46 закладів без вакцинованих освітян проти 36 шкіл та садків, у яких щеплення зробили щонайменше 80% працівників.

Читайте також: "Про перше щеплення не йдеться". В Одеській області залишилося 1160 доз вакцини Moderna

У департаменті охорони здоров'я наголосили, що наразі в регіоні достатньо вакцин та мобільних бригад, аби вакцинувати всіх освітян області. Однак в разі погіршення ситуації з поширенням коронавірусу заклади, які не зможуть забезпечити необхідний рівень щеплення персоналу, будуть вимушені перейти на дистанційний формат роботи.

В обласній адміністрації також додали, що за останні 6 місяців на COVID-19 хворіли понад 3600 працівників закладів освіти в Одеській області.

Що відомо

  • Протягом вихідних 11-12 вересня у Центрах масової вакцинації в Одесі щеплення проти COVID-19 отримали 11 643 людини. Для першої дози на вибір пропонували препарати Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac.
  • Вакцина Pfizer не була доступною для першого щеплення в Одесі та області з початку серпня 2021 року. У Центрі громадського здоров'я це пояснювали замалою кількістю нових партій та потребою відкласти препарат для ревакцинації містян, які вже отримали першу дозу.
  • 6 вересня на одеський обласний склад доставили 23 000 доз вакцини Pfizer. Їх використовуватимуть для перших щеплень та ревакцинації
  • Згодом до"дефіцитних" вакцин на території Одещини додалася Moderna. Станом на 13 вересня вона досі доступна лише для другої дози.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок