"Динамо" U19 розгромило "Бенфіку" на старті групового етапу Юнацької ліги УЄФА

. ФК "Динамо"

Кияни забили чотири м'ячі і не пропустили жодного.

Юнацька ліга УЄФА - щорічний турнір, який проводиться серед молодіжних команд, віком до 19 років. Участь у ньому беруть як команди, що змагаються у дорослій Лізі чемпіонів, так і чемпіони молодіжних першостей своїх країн.

Цьогоріч "Динамо" та "Шахтар" потрапили до списку учасників "шляху Ліги чемпіонів". Відповідно, молодіжні команди українських клубів змагаються у тих самих групах, що і дорослі: кияни - проти "Баварії", "Барселони" та "Бенфіки", донеччани - проти "Інтера", "Реала" та "Шерифа".

Першим виступи у Юнацькій лізі УЄФА розпочало "Динамо". У першому поєдинку проти "Бенфіки" кияни здобули розгромну перемогу 4:0.

"Динамо" відкрило рахунок уже на дев'ятій хвилині першого тайму. Після передачі Назара Волошина відзначився захисник Антон Боль.

Заключні 25 хвилин поєдинку також пройшли на користь "Динамо" - кияни відзначилися ще тричі. На 65-й хвилині пенальті реалізував Володимир Бражко. А на 79-й та 80-й хвилинах голами відзначилися Волошин та новачок команди Самба Діалло із Сенегалу.

У підсумку 4:0 - "Динамо" виходить у лідери турнірної таблиці. У матчі молодіжних команд "Барселони" та "Баварії" каталонці здобули перемогу 2:0.

Юнацька ліга УЄФА. Перший тур

"Динамо" U19 - "Бенфіка" U19 4:0

Голи: Боль, 9, Бражко, 65 (пенальті), Волошин, 79, Діалло, 80

Турнірна таблиця групи "Динамо" U19

1. "Динамо" U19 - 3 очки (1 матч), 4:0 (різниця м'ячів)
  2. "Барселона" U19 - 3 (1), 2:0
  3. "Баварія" U19 - 0 (1), 0:2
  4. "Бенфіка" U19 - 0 (1), 0:4

• Вівторок, 14 вересня. Матч дорослих команд "Динамо" та "Бенфіки" у Лізі чемпіонів.
  • Середа, 29 вересня. "Баварія" U19 - "Динамо" U19.