Замінування коледжу в Івано-Франківську: поліцейські не знайшли вибухівку

Замінування коледжу в Івано-Франківську: поліцейські не знайшли вибухівку

Замінування коледжу в Івано-Франківську: поліцейські не знайшли вибухівку
Фото: Суспільне Карпати

Працівники слідчо-оперативної групи не знайшла вибухівку в Івано-Франківському фаховому коледжі технологій та бізнесу. Про це Суспільному розповів начальник вибухотехнічного відділу Нацполіції в області Роман Дзібій.

Студент третього курсу Віктор Сірман розповідає, про ймовірне замінування навчального закладу він з одногрупниками дізнався під час пари. Евакуація, каже, відбулася швидко. Паніки, за словами хлопця, серед студентів не було.

"До нас прийшов директор і сказав, що всім треба вийти. Ми вийшли через задній вхід. Всі пішли на стадіон та вишикувалися. Приблизно 20 хвилин ми чекали. Все огородили. Потім приїхали швидка та рятувальники", – розповідає Віктор Сірман.

Вибухотехніки, кінологи та поліцейські шукали вибухівку впродовж години
Вибухотехніки, кінологи та поліцейські шукали вибухівку впродовж години. Суспільне Карпати

З приміщення коледжу та гуртожитку евакуювали приблизно 900 людей. Серед них – студенти та працівники закладу, розповідає директор Василь Бабінець. За його словами, на випадок надзвичайних ситуацій у коледжі є три аварійні виходи. Усіх евакуювали протягом п’яти хвилин.

"Ми ухвалили рішення, що треба евакуювати і мешканців гуртожитку. Адже він розташований близько до приміщення самого коледжу. Щороку ми проводимо навчання з цивільної оборони. Але таке, як сьогодні, повідомлення про замінування, це — перший раз. Ми готові до таких ситуацій, проводимо двічі у рік такі планові евакуації", – каже Василь Бабінець.

З приміщення коледжу та гуртожитку евакуювали приблизно 900 людей
З приміщення коледжу та гуртожитку евакуювали приблизно 900 людей. Суспільне Карпати

Вибухотехніки, кінологи та поліцейські шукали вибухівку в Івано-Франківському фаховому коледжі технологій та бізнесу впродовж години. За словами Романа Дзібія, хто залишив повідомлення про замінування коледжу, ще невідомо.

"Кваліфікацією цього повідомлення займається слідчий підрозділ. Кожен виклик розглядаємо як реальний. Ніколи не можна покладатися на ймовірність, тому що можна втратити пильність. А це може призвести до негативних наслідків", – розповідає Роман Дзібій.

Навчання в Івано-Франківському фаховому коледжі технологій та бізнесу відновили об 11:50.

Що відомо

14 вересня приблизно о 10:00 на електронну пошту Національної поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування приміщення коледжу технологій та бізнесу в Івано-Франківську на вулиці Коновальця. Вибухотехніки та поліцейські в Івано-Франківську шукали вибухівку.

Читайте також

  • У Франківську повідомили про замінування більше десяти будівель
  • До поліції Івано-Франківщини надійшло повідомлення про замінування СБУ та ОДА
  • На Прикарпатті шукали вибухівку у сільській раді та ще трьох установах

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок