Голова Чернігівської ОДА придбав авто за майже 2 мільйони гривень

Голова Чернігівської ОДА придбав авто за майже 2 мільйони гривень

Голова Чернігівської ОДА придбав авто за майже 2 мільйони гривень
ФОТО: Суспільне Чернігів

Голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус задекларував новий автомобіль - Volkswagen Touareg 2021 року. Згідно з електронною декларацією, вартість авто – 1 987 100 гривень. Відповідні зміни до НАЗК внесені 11 вересня.

Суспільне звернулося до В'ячеслава Чауса за коментарем. Він сказав, що автомобіль обрав ще до того, як отримав пропозицію очолити Чернігівську ОДА.

«Далі підписав з автосалоном договір, і перерахував аванс – ще 8 липня. Це легко перевірити, адже це зафіксовано у декларації. Кошти на авто зароблені під час роботи в «Укргазвидобуванні». І також належним чином задекларовані», – відповів Чаус.

Нагадаємо, В'ячеслав Чаус офіційно став головою Чернігівської облдержадміністрації 4 серпня. Його призначення ухвалили на засіданні Уряду 28 липня. На тому ж засіданні прийняли рішення щодо звільнення Анни Коваленко з посади.

До свого призначення на посаду В’ячеслав Чаус був заступником гендиректора із земельних та соціальних питань «Укргазвидобування».

Відповідно до електронної декларації за минулий рік, отримав понад 11 мільйонів гривень зарплатні.

В Чернігові має квартиру площею 72 квадратні метри, садовий будинок та земельну ділянку у Клочкові – це село біля Седнева. Також володіє автівками Volkswagen Touran 2013 року випуску та KIA Sorento 2017 року.

Читайте також:

Гроші є, треба професійне зростання: Чаус розповів про мотивацію стати головою ОДА

На початок