Футболісти клубу «Ворскла» зіграли внічию із «Десною»

Футболісти клубу «Ворскла» зіграли внічию із «Десною» Суспільне Полтава

12 вересня матч сьомого туру Української Прем’єр-ліги з футболу між полтавською "Ворсклою" і чернігівською "Десною" завершився нічиєю. Команди зіграли із рахунком 2:2. Про це стало відомо з трансляції на сайті ua-football.com.

Рахунок гравці «Ворскли» відкрили у першому таймі – на 4-й хвилині забив Давід Пуцлін, далі на 17 хвилині - Руслан Степанюк. Футболісти чернігівської "Десни" влучили у ворота суперника теж у першому таймі. Це зробили Вікентній Волошин та Денис Безбородько на 25-й та 32-й хвилинах відповідно, таким чином зрівнявши рахунок матчу.

Футболісти клубу «Ворскла» зіграли внічию із «Десною»ФОТО: ФК Десна

Футболісти клубу «Ворскла» зіграли внічию із «Десною»Суспільне Полтава

Наступний матч «Ворскла» зіграє 19 вересня проти команди «Мінай», а «Десна» – 17 вересня проти футбольного клубу «Рух». Загалом за результатами гри полтавська команда посідає шосту позицію чемпіонату, чернігівська - четверту.

Що відомо:

• Прем’єр-ліга– це перша за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2021–2022 команди, які посядуть перші два місця зіграють наступний сезон у Лізі Чемпіонів, а ті, які посядуть останні чотири місця можуть перейти до Першої Ліги.