"Металіст 1925" поступився "Динамо" у Харкові

"Металіст 1925" поступився "Динамо" у Харкові facebook.com/metalist1925kh

11 вересня на стадіоні "Металіст" у Харкові відбулася гра сьомого туру Прем'єр-ліги між командами "Металіст 1925" та "Динамо" з Києва. Харків'яни вдома поступилися гостям з рахунком 0:2.

Рахунок у грі відкрив динамівець Томаш Кендзьора на 35-й хвилині матчу після подачі киян з кутового. Проте цей гол гостям не зарахували: після перегляду відеоповтору рефері скасував гол, бо гравець "Динамо" в момент гольового удару перебував в офсайді.

Перший тайм гри, до якого додали чотири хвилини, завершився рахунком 0:0. Під час перерви гості провели одну заміну: Денис Гармаш з'явився на полі замість Богдана Лєднєва.

"Металіст 1925" поступився "Динамо" у ХарковіСуспільне Харків

Другий тайм розпочався для киян з атаки: на 47-й хвилині Карлос Де Пена зробив подачу зліва, Ілля Шкурін грудьми скинув м'яч на Циганкова й той забив гол.

Другий гол у ворота "Металіста 1925" динамівці забили за п'ять хвилин після першого, на 52-й хвилині гри: Денис Гармаш після подачі від Де Пена забив харків'янам. Рефері зарахував гол не одразу — після перегляду відеоповтору.

"Металіст 1925" поступився "Динамо" у Харковіfacebook.com/metalist1925kh

У середині другого тайму обидві команди зробили по кілька замін на полі. У харків'ян тренери замінили трьох гравців: до гри приєдналися Ілля Зубков замість Марлісона, а також Фабіньо і Євген Протасов, які поміняли Олега Голодюка й Антона Савіна. Кияни замінили Карлоса Де Пена на Беньяміна Вербича, Володимир Шепелєв вийшов на поле замість Олександра Андрієвського.

До другого тайму рефері додав вісім хвилин. Харків'янам так і не вдалося забити у ворота гостей.

"Металіст 1925" поступився "Динамо" у ХарковіFC Metalist 1925

Матч обслуговувала команда арбітрів, яку очолив Максим Козиряцький із Запоріжжя.

На 16-й хвилині гри жовту картку отримав Сергій Ченбай з команди харків'ян за фол проти Віктора Циганкова з "Динамо". На 32-й хвилині рефері покарав форварда "Металіста 1925" Марлісона за зіткнення у центрі поля з захисником киян Віктором Миколенко. Динамівцю знадобилася допомога медиків. На 45+1 хвилині гри Ілля Забарний з "Динамо" отримав жовту картку за фол проти Андрія Ременюка з "Металіста 1925". На 79-й хвилині попередження отримав киянин Владислав Супряга, який вийшов на заміну за дві хвилини до цього, за грубу гру проти Фабіньо. Сам Фабіньо також отримав жовту картку на 90+6 хвилині гри за зупинку Вербича з фолом.

Гра між "Металістом 1925" та "Динамо" стала першою в історії протистоянь команд. Після перемоги кияни залишилися лідерами турнірної таблиці УПЛ, набравши 19 очок за сім ігор. "Металіст 1925" у підсумку має шість очок та залишається 11 з 16 команд.

Порядок під час гри забезпечували 350 поліцейських та 150 військовослужбовців Нацгвардії, розказала Суспільному речниця поліції Ганна Третьякова.

Статистика гри

• Удари по воротах: "Металіст 1925" — 7, "Динамо" — 20;
  • Удари в площину воріт: "Металіст 1925" — 3, "Динамо" — 8;
  • Кутові удари: "Металіст 1925" — 1, "Динамо" — 8;
  • Фоли: "Металіст 1925" — 10, "Динамо" — 9;
  • Офсайди: "Металіст 1925" — 1, "Динамо" — 5.

• У шостому турі УПЛ "Металіст 1925" поступився команді "Дніпро-1". Команда Валерія Кривенцова у шести матчах здобула лише дві перемоги та зазнала чотирьох поразок.
  • "Динамо" у шостому турі перемогло "Колос" з Київщини з рахунком 7:0. У Прем'єр-лізі кияни в шести матчах здобули п'ять перемог та одного разу зіграли у нічию.

• У рамках УПЛ наступна гра "Динамо" відбудеться 18 вересня. Команда зустрінеться у Києві з "Александрією".
  • Наступна гра "Металіста 1925" пройде 19 вересня з клубом "Львів" на виїзді.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу