Третя поразка поспіль: "Металіст 1925" поступився "Дніпру-1"

Третя поразка поспіль: "Металіст 1925" поступився "Дніпру-1" ФК "Дніпро-1"

"Дніпро-1" обіграв "Металіст 1925" у матчі шостого туру Української Прем’єр-ліги. Вирішальний м’яч гості забили на третій хвилині компенсованого часу.

Гра, яка завершилася із рахунком 1:2, відбулась 28 серпня у Харкові, на стадіоні "Металіст".

Рахунок відкрили господарі, це сталося на 36 хвилині. Півзахисник Євген Протасов підхопив втрачений дніпрянами м’яч, зробив ривок та віддав пас на Марлісона. Бразилець, оточений трьома суперниками, пробив навісом і перекинув м’яч через голкіпера. Цей гол став дебютним для легіонера в Українській Прем'єр-лізі, у стартовому складі "Металіста 1925" він вийшов на поле вперше.

Бразилець Марлісон вперше вийшов у стартовому складі харківського "Металіст 1925" і святкує свій дебютний гол в Українській Прем'єр-лізіФК "Металіст 1925"

Шанс зрівняти рахунок гості отримали у другому таймі, на 68 хвилині. 19-річний голкіпер-дебютант харків’ян Максим Коваленко зніс у своїй штрафній Валерія Лучкевича. Суддя покарав воротаря жовтою карткою та призначив пенальті на користь "Дніпра-1". Виконувати його вийшов хорват Маріо Чуже і відправив м’яч у правий верхній кут воріт.

Рахунок 1:1 протримався до завершення основного часу. Вже у компенсовані хвилини гості заробили штрафний на половині харків’ян. Бразилець Білл пробивав з лівого флангу, Володимир Адамюк замикав цю подачу, проте воротар харків'ян відвів м'яч. Той відскочив у дальній кут воріт де його загнав у сітку вже півзахисник "Дніпра-1" Олексій Гуцуляк. Чи не було у цьому епізоді офсайду понад п'ять хвилин перевіряв VAR-арбітр, гол зарахували.

Що відомо:

• Ця поразка для харків'ян стала третьою поспіль та четвертою у дебютному сезоні в УПЛ. Маючи ще дві перемоги та шість очок, нині "Металіст 1925" перебуває на дев'ятому місці у турнірній таблиці.
  • Гравці "Дніпра-1" від початку сезону здобули чотири перемоги, один раз зіграли у нічию та один матч програли. Команда має 13 очок та посідає друге місце у заліку.