У Чернівцях не розпочали ремонт музею АТО, який переміг у "Бюджеті участі"

У Чернівцях не розпочали ремонт музею АТО, який переміг у "Бюджеті участі"

У Чернівцях не розпочали ремонт музею АТО, який переміг у "Бюджеті участі"
Суспільне Буковина

У Чернівцях не розпочали ремонт приміщення музею історії АТО. У 2020 році проєкт переміг у "Бюджеті участі", однак на нього не виділили гроші.

Про це Суспільному сказала авторка проєкту Наталія Чобану.

На реалізацію проєкту мали виділити 700 тисяч гривень. Комісія міської ради оглянула приміщення й вирішила, що ремонтувати лише фасад недоцільно й проєкт потребує більшого фінансування.

"Мав бути новий вигляд: заміна вікон, дверей та покрівлі. Комісія вирішила, що недоцільно робити фасад, а ці кошти спрямувати на реконструкцію, але все затягнулося", — каже авторка проєкту.

За словами Чобану, нині у музеї проводять безкоштовні екскурсії. Сторічна будівля не має опалення, а частина фасаду обвалена. У приміщенні робили лише косметичний ремонт за гроші волонтерів.

У коментарі Суспільному заступник міського голови Василь Зазуляк сказав, що виділити гроші на ремонт музею АТО планують, однак розпочнуть роботи щонайраніше навесні 2022 року.

Що відомо

  • 21 січня проєкт з ремонту музею АТО переміг у відборі "Бюджету участі". За нього проголосувала понад тисяча людей.
  • Бюджет участі — програма для реалізації ідей жителів Чернівецької громади. Її заснували у 2016 році. За нею можна отримати гроші на культурні, інфраструктурі чи соціальні проєкти. З міського бюджету фінансують проєкти, за які проголосувала найбільша кількість жителів.

Читайте наші новини у Telegram

На початок