"Донбас" зазнав поразки від "Руана" у третьому матчі Ліги чемпіонів

"Донбас" зазнав поразки від "Руана" у третьому матчі Ліги чемпіонів ХК "Донбас"

Український клуб не зумів наздогнати суперників у заключному періоді.

"Донбас" продовжує виступ у хокейний Лізі чемпіонів. Команда Павла Мікульчика - перший український клуб в історії, який бере участь у престижному єврокубку.

На старті змагань у групі G донеччани зазнали поразки від данського "Рунгстеда" в серії булітів - 2:3, після чого здобули перемогу над французьким "Руаном" в основний час - 2:1. Свій третій матч "Донбас" провів так само проти французької команди, однак уперше зіграв на виїзді.

Рахунок зустрічі було відкрито лише під завісу стартового періоду - першим відзначився Андрєй Бірюков із передачі Нікіти Жульдікова та Олега Шишляннікова. Відновити статус-кво господарі зуміли вже в другій 20-хвилинці. Так, Ентоні Гутті повернув інтригу до матчу, після чого канадський легіонер "Руана" Ендрю Джонстон реалізував більшість і вперше вивів французький клуб уперед.

Піти на заключну перерву в статусі лідерів "драконам" не вдалось - шайбу закинув найкращий бомбардир "Донбасу" в сезоні 2020/2021 Андрєй Сигарьов. Одразу після вкидання біля воріт "Руана" Сигарьов влучним пострілом від синьої лінії відправив снаряд у володіння Матія Пінтаріча. Таким чином рівновагу в матчі було знову відновлено - 2:2.

Уже на старті фінального періоду команди обмінялись швидкими шайбами - першим відзначився Жоро Рено, а вже за 20 секунд Віталій Лялька знову наздогнав опонентів - шайба курйозно залетіла у ворота Пінтаріча внаслідок боротьби в зоні поруч із голкіпером.

На 54-й хвилині "Руан" знову вирвався вперед, вигравши вкидання в зоні атаки. Гол до свого активу записав канадський нападник Девід Жилберт. Після цього донецька команда вже не змогла зрівняти рахунок і зазнала другої поразки в Лізі чемпіонів - 3:4.

• Ліга чемпіонів. Група G. Третій матч

"Руан" (Франція) - "Донбас" (Україна) - 4:3 (0:1; 2:1; 2:1)

Голи: 0:1 Бірюков (Жульдіков, Шишлянніков), 19:45; 1:1 Гутті (Ламперьє, Віньєр), 29:04; 2:1 Джонстон - більш., 31:51; 2:2 Сигарьов, 14:39; 3:2 Рено (Гуріф, Томасіно), 42:53; 3:3 Лялька (Буценко), 43:13; 4:3 Жилберт, 53:35.

• Турнірна таблиця в групі G
  1. "Клагенфурт" (Австрія) - 7 очок, 3 перемоги - 0 поразок; 10 закинутих шайб і 4 пропущені;
  2. "Донбас" (Україна) - 4 очки, 1-2, 7:8;
  3. "Руан" (Франція) - 4 очки, 1-2, 6:7;
  4. "Рунгстед" (Данія) - 3 очки, 1-2, 6:10.

Що далі?

• Наступний матч у Лізі чемпіонів "Донбас" проведе 11 вересня на виїзді проти данського "Рунгстеда". Початок - о 20:30 за київським часом.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу