Стаховський вилетів з Челленджеру в Києві. Він зіграв останній матч у кар'єрі на ґрунті? УНІАН

Сергій заявляв про завершення ґрунтової кар'єри ще раніше.

Друга ракетка України, Сергій Стаховський, не зміг подолати друге коло змагань на турнірі рівня Челленджер у Києві. 35-річний тенісист вилетів у трисетовому матчі в 1/8 фіналу від 347-ракетки світу, представника Туреччини Ергі Кіркіна.

Стаховський переміг у першому сеті з рахунком 6:4 - він швидко повів з брейком, втратив його, але за рахунку 4:4 взяв ще одну подачу суперника і виграв партію.

У другому сеті за рахунку 4:3 на користь Кіркіна українець втратив свою подачу, а після цього програв сет - 3:6. У вирішальний партії Ергі Кіркін зробив два брейки, Сергій програв її з рахунком 2:6. Відтак, поразка у трьох сетах.

Що означає ця поразка для Стаховського

35-річний Сергій Стаховський після вильоту з Ролан Гаррос-2021 заявляв про завершення кар'єри на ґрунті, однак відновив її заради виступу на першому за більш ніж десять років тенісному турнірі рівня Челленджер у Києві.

"Після Ролан Гаррос закінчив ґрунтову кар'єру повністю, але тут довелося повернутися. Ще невідомо, як буде Кубок Девіса, можливо, там теж будемо грати на ґрунті, тому не встиг повністю закінчити кар'єру. Але думаю, це одне з останніх змагань на ґрунті, яке гратиму в одиночному розряді", - заявляв Стаховський після першого раунду в Києві.

Виліт означає, що він, цілком ймовірно, провів свій останній матч в одиночному розряді на ґрунтовому покритті в кар'єрі.

За свою кар'єру Стаховський лише одного разу доходив до фіналу саме на ґрунті - це сталося у 2012 році на Челленджері у німецькому Фюрті (програв у фіналі). Сергій також десять разів грав в основі Ролан Гаррос - найкращом результатом є вихід до третього раунду (у 2011 році).

Чи може Стаховський ще зіграти на ґрунті в кар'єрі?

Сергій Стаховський продовжує змагання на Челленджері в Києві у парному розряді. А також продовжує кар'єру в збірній України, яка в листопаді або в наступному році гратиме в Кубку Девіса - покриття кожного матчу визначає господар поєдинку після жеребкування.

Однак, за словами Стаховського, він не планує грати особисті змагання на ґрунті.

А що відбувається на Челленджері в Києві?

• Визначилися сім з восьми чвертьфіналістів. У сітці залишився лише один сіяний - перший номер, аргентинець Себастьян Баес.
  • На турнірі продовжує змагання лише один українець - Олексій Крутих вийшов до 1/4 фіналу.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1Хокей