На Івано-Франківщині медики зареєстрували 58 хворих зі штамом коронавірусу "Дельта"

На Івано-Франківщині медики зареєстрували 58 хворих зі штамом коронавірусу "Дельта"

На Івано-Франківщині медики зареєстрували 58 хворих зі штамом коронавірусу "Дельта"
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині медики зареєстрували 58 хворих зі штамом коронавірусу "Дельта". Про це на брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Дмитренко.

За минулу добу на Івано-Франківщині медики зареєстрували 134 нові випадки захворювання на СOVID-19. За словами Ігоря Дмитренка, з них госпіталізували 36 хворих.

"В Івано-Франківській області 11 закладів надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Всі лікарні оснащенні обладнанням, мають запас медикаментів та засобів індивідуального захисту на три місяці. При погіршенні ситуації із коронавірусною хворобою всі інші заклади, які були задіяні під час попередніх хвиль, готові до розгортання. В 11 закладах медики розгорнули 1 276 ліжкок. Середня завантаженість по області – 22%. Найбільше завантеження — в обласній інфекційні лікарні", — каже Ігор Дмитренко.

Як розповів тимчасовий виконувач обов'язків генерального директора обласної клінічної інфекційної лікарні Миколи Стовбана, на стаціонарі в обласній інфекційній лікарні перебуває 75 пацієнтів з COVID-19.

"Із 75 хворих, які лежать на стаціонарі, 12 — в реанімації з тяжким перебігом, вони потребують кисню. Жоден з хворих, який потрапив у лікарню впродовж минулих двох тижнів, не був вакцинований ані першою, ані другою дозами", — каже Микола Стовбан.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок