УЄФА на рік відсторонив форварда Динамо від змагань

УЄФА на рік відсторонив форварда Динамо від змагань

УЄФА на рік відсторонив форварда Динамо від змагань Facebook Динамо Київ

25 лютого Європейський футбольний союз ухвалив рішення стосовно нападника київського Динамо Артема Бесєдіна, який підозрювався у вживанні допінгу.

За результатами слухань Апеляційного органу УЄФА, які відбулися 24 лютого, Артем Бесєдін буде відсторонений від участі у змаганнях на 1 рік, повідомляє пресслужба Динамо.

"З огляду на такий термін відсторонення, порівняно зі стандартними для таких справ, можна припустити, що УЄФА погодився з більшістю аргументів футболіста та клубу і встановив, що у діях футболіста немає суттєвої провини", – пояснили на сайті.

Термін дії дискваліфікації відраховуватиметься з 19 грудня 2019 року, коли клубу було повідомлено про тимчасове відсторонення Бесєдіна за порушення антидопінгових правил.

Чи буде це рішення оскаржене, клуб повідомить пізніше, коли ознайомиться з повним текстом обвинувачення.

"ФК "Динамо" повністю підтримує Артема і продовжує робити все можливе, щоб він якнайшвидше повернувся на поле", – зазначили у клубі.

Що відомо:

  • Після матчу зі шведським Мальме в рамках ліги Європи у форварда були взяті проби на предмет наявності заборонених речовин. 19 грудня Динамо УЄФА офіційно повідомив Динамо про можливе вживання нападником допінгу. На час розслідування європейський футбольний союз відсторонив футболіста від ігрової діяльності.
  • У сезоні 2019/20 Артем Бесєдін провів за "біло-синіх" 23 матчі, відзначившись 8-ма голами (усі – в рамках УПЛ).
  • 23 лютого президент Динамо Ігор Суркіс повідомив, що футболіст подовжив контракт із клубом.
Категорії