Україна програла Польщі у заключному матчі групового етапу Євро-2021 з волейболу CEV

Поразка, яка нічого не змінила для української команди.

Збірна України провела заключний матч на груповій стадії чемпіонату Європи з волейболу. Українські волейболісти у трьох сетах поступилися господарям майданчика Польщі.

Перед матчем проти Польщі Україна гарантувала собі вихід у плей-оф Євро-2021. Причому у наступний раунд українці вийдуть з третьої позиції - наздогнати лідерів Сербію та Польщу, у той час, як інших суперників - Грецію, Португалію та Бельгію українці здолали.

Попри формальний характер матчу проти Польщі, збірна України вийшла на нього із основними волейболістами. У складі опинилися лідери Олег Плотницький та Дмитро Вієцький, у Польщі - 4-разовий переможець волейбольної Ліги чемпіонів Вільфредо Леон.

Нав'язати боротьбу бронзовим призерам Євро-2019 українці не змогли. Уже у першій партії поляки заволоділи перевагою та почали її швидко нарощувати. На фініші партії вона склала десять очок - 25:15.

З початку другого сету Україна почала міксувати склад: основні волейболісти отримали відпочинок, виходили на майданчик гравці найближчого резерву.

У другому сеті українцям навіть вдалося на деякий час вийти уперед. Проте до тайм-ауту від Польщі, після якого господарі майданчику повернули собі лідерство. Повторення результату першого сету Польщі не вдалося, проте забезпечити собі перемогу у п'ять м'ячів їм вдалося.

Третій сет у матчі Польща - Україна міг стати вирішальним за умови перемоги господарів поля. І полякам це вдалося: попри те, що українці нав'язали боротьбу, здобути у ньому перемогу та зачепитися за четверту партію синьо-жовті не змогли. Польща отримала три матч-поїнти, реалізувавши першу ж спробу.

Найрезультативнішим у складі України став центральний блокуючий Максим Дрозд - дев'ять очок.

• Євро-2021. Група А. П'ятий тур

Польща - Україна 3:0 (25:15, 25:20, 25:21)

6. Греція - 0 перемог (4), 2 очки, 5:12

• Суперник України у плей-оф визначиться за підсумками матчу Туреччина - Фінляндія. Якщо турки переможуть з рахунмо 3:0 чи 3:1, то займуть друге місце і саме проти них зіграють українці.
  • Матч України в 1/8 фіналу точно відбудеться в суботу, 11 вересня. Точний час буде визначено пізніше.
  • Якщо Україна пройде стадію 1/8 фіналу, то в 1/4 фіналу зіграє проти переможця пари за участю збірної Польщі. Тобто цілком ймовірним є реванш України та Польщі в 1/4 фіналу Євро-2021.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу