У Полтаві взяли під варту дівчину, яка з арбалета стріляла у педагогів

У Полтаві взяли під варту дівчину, яка з арбалета стріляла у педагогів

Оновлено
У Полтаві взяли під варту дівчину, яка з арбалета стріляла у педагогів
Суспільне Полтава

У полтавському суді обрали запобіжний захід 19-річній Таїсії Петровій, яка 6 вересня з арбалета поранила двох педагогів. Їй призначили тримання під вартою до 5 листопада. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного, яка перебуває на засіданні суду.

Запобіжний захід підозрюваній у замаху на вбивство педагогів Таїсії Петровій обрали 8 вересня у Київському районному суді Полтави. Суддя Юрій Куліш призначив їй 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.

Прокурор Вадим Лук'янченко клопотав про запобіжний захід для підозрюваної у вигляді тримання під вартою на 60 діб. Таїсія Петрова не заперечувала.

У Полтаві обрали запобіжний захід дівчині, яка з арбалета стріляла у педагогів
Підозрювана Таїсія Петрова. Суспільне Полтава

«Мені дуже шкода, що я таке зробила. І, якщо б я мала змогу повернутися у часі, то я б ні за що цього не зробила і вирішила б просто прийти до тих жінок, яким я нанесла шкоду, і конструктивно вилаштувала діалог, поговорила та вирішила по-хорошому», − каже Таїсія Петрова.

Адвокатка підозрюваної Ольга Шеховцова клопотала про запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання або домашній арешт.

За словами прокурора, у справі призначили десять експертиз та вже допитали 15 свідків.

У Полтаві обрали запобіжний захід дівчині, яка з арбалета стріляла у педагогів
Запобіжний захід підозрюваній обирали у Київському райсуді Полтави. Суспільне Полтава

Що відомо:

  • 6 вересня у полтавській школі № 11 сталася стрілянина. З арбалета під час другого уроку на очах в учнів поранені двоє педагогів.
  • Про підозру 19-річній дівчині, яка поранила двох педагогів, слідчий повідомив 7 вересня. Підозру їй оголосили за частиною другою статті 15 та частиною другою статті 115 ("Замах на умисне вбивство"), розповіла Алла Ставицька.
  • За словами директорки школи Валентини Олійниченко, уроки не скасовували, а дівчину у закладі затримали і викликали поліцейських.
  • Заступниця директора закладу отримала поранення у руку, вчителька – у спину.
  • За словами речника поліції Полтавщини Юрія Сулаєва, під час розслідування мають провести експертизи, зокрема, дослідити зброю.
На початок