Як зіграли суперники України у відборі на чемпіонат світу-2022 з футболу: турнірна таблиця

Результати матчів шостого ігрового дня в групі D.

Відбір на чемпіонат світу в групі з п'ятьма збірними передбачає, що кожен ігровий тур пропускає одна з команд. У номінально шостому турі уперше свій "відпочинок" отримала збірна України - п'ять поспіль матчів синьо-жовта збірна звела внічию, включно з останнім домашнім матчем проти Франції.

Водночас, у групі українців Франція приймала Фінляндію, а Боснія та Герцоговина - Казахстан. Обидва матчі були важливіші з точки турнірних перспектив збірної України.

Різницю у матчі Франція - Фінляндія зробив один гравець - Антуан Грізманн, який оформив дубль. У першому таймі Грізманн забив ефектний гол лівою ногою з далеко не найзручнішого положення, здивуваши усіх ударом - 1:0.

• Відео першого голу Грізманна у ворота Фінляндії

А на старті другого тайму з гострого кута він ж подвоїв перевагу Франції. Фінляндія увесь матчі провела в захисті і особливих моментів біля воріт французів не створила. Як результат, 2:0 перемога чинних чемпіонів світу, які відриваються від суперників у групі. У Франції 12 очок після шести зіграних матчів - і перевага в сім очок над найближчим суперником.

А от матч Боснія та Герцоговина - Казахстан закінчився практично так само драматично, як і гра Казахстан - Україна минулого тижня.

Боснійці домінували упродовж більшої частини матчу, у першому таймі Едін Джеко не реалізував кілька виходів віч-на-віч та ударів у порожні ворота, а на старті другого тайму Казахстан забив після кутового - 0:1.

Господарі відігралися з пенальті, а на 86-й хвилині навіть вийшли уперед. Однак на 90+5 хвилині казахи забили прямим ударом зі штрафного - 2:2!

• Відео голу Казахстану на 90+5 хвилині

У підсумку, нічия 2:2 у матчі Боснії та Герцеговони проти Казахстану, яка суттєво впливає на вигляд турнірної таблиці.

Турнірна таблиця групи D

1. Франція - 12 очок (6 матчів), 8:3
  2. Україна - 5 очок (5), 6:6
  3. Фінляндія - 5 очок (4), 4:5
  4. Боснія та Герцоговина - 3 очки (4), 5:6
  5. Казахстан - 3 очки (5), 5:8

Україна повернулася на друге місце, навіть пропускаючи цей тур. Франція відірвалася від суперників, але на друге місце претендують усі чотири команди.

В України та Фінляндії - по п'ять очок, у Боснії та Казахстану - по три. Фінам та боснійцям потрібно ще зіграти чотири матчі, у них матч в запасі проти українців та казахів.

• Наступні матчі відбору відбудуться в жовтні. Найближчий ігровий тур пропускає Франція, натомість Фінляндія вдома прийме Україну, а Казахстан - Боснію та Герцоговину.
  • Перше місце групи автоматично виходить на чемпіонат світу, друге - в плей-оф раунд.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа