"Донбас" здобув першу в історії українського хокею перемогу в Лізі чемпіонів

"Донбас" здобув першу в історії українського хокею перемогу в Лізі чемпіонів hcdonbass.com

Це сталося в другому матчі на турнірі.

Чемпіон України з хокею, "Донбас", уперше в історії потрапив у Лігу чемпіонів: клуб отримав вайлд-кард на участь в турнірі сезону 2021/22. Дебютні матчі клуб проводив на домашній арені (у Лізі чемпіонів змагається у київському "Палаці спорту"). Свій перший поєдинок "Донбас" програв у серії булітів данському "Рунґстеда" (2:3).

А другим суперником українців став французький "Руан Драґонз" – 16-разовий чемпіон Франції. У своєму першому матчі "Руан" програв австрійському "Клагенфурту" в овертаймі – 1:2.

В очному матчі між чемпіонами України та Франції сильнішим виявився саме "Донбас". Український клуб захопив ініціативу в першому періоді, однак програв його – французи вийшли уперед у той момент, коли перебували у меншості.

Ця шайба стала єдиною для "Руана" у київському матчі, у наступних періодах забивав лише "Донбас". Спершу у другому періоді українці зрівняли рахунок зусиллями латвійського хокеїста Олегса Шишлянніковса, якому асистував росіянин Андрєй Бірюков. А в третьому періоді Шишлянніковс та Бірюков помінялися ролями - 2:1.

Завершення матчу "Руан" проводив в атаках, випустивши польового гравця замість воротаря. "Донбас" зміг одного разу відзначитися у порожні ворота, але шайба була скасована.

У підсумку, перемога "Донбасу" з рахунком 2:1 – перший виграш клубу в Лізі чемпіонів і перша перемога України в матчі Ліги чемпіонів.