Фінляндія перемогла Казахстан та випередила Україну у турнірній таблиці

Фінляндія перемогла Казахстан та випередила Україну у турнірній таблиці Palloliitto

Фіни випередили Україну перед її матчем із Францією.

У групі D, де виступає збірна України, відбувся перший поєдинок ігрового дня. Збірна Фінляндії з мінімальним рахунком перемогла Казахстан.

Фіни проводили перший офіційний поєдинок у відборі на чемпіонат світу-2022 після участі на Євро-2020. На тому турнірі Фінляндія посіла третє місце, але пройти у плей-оф не змогла.

Для Казахстана матч проти Фінляндії став другим із трьох відбіркових у вересні. У першому поєдинку проти України казахстанці здобули результативну нічию 2:2.

Здобути очки і у виїзному матчі проти Фінляндії казахстанцям не вдалося. Хоча у першому таймі гості не поступалися суперникам у активних діях в атаці.

Проте після перерви фіни значно активізувалися. І відкрили рахунок - на 60-й хвилині Пох'янпало скористався передачею Уронена та забив перший гол у матчі.

Фіни намагалися збільшити свою перевагу, а казахстанці - відігратися. Проте на підсумковий результат активні дії збірних не вплинули - мінімальна перемога Фінляндії 1:0.

Відбір на чемпіонат світу-2022. Група D

Фінляндія - Казахстан 1:0

Гол: Пох'янпало, 60

Після перемоги фіни вийшли на друге місце, випередивши Україну. В активі у фінів 5 очок та на одну гру більше, аніж у українців.

Турнірне положення групи України у відборі на ЧС-2022

1. Франція - 8 очок (4 матчі)
  2. Фінляндія - 5 (3)
  3. Україна - 4 (4)
  4. Боснія і Герцеговина - 2 (3)
  5. Казахстан - 2 (4)

• Йоель Пох'янпало - єдиний футболіст Фінляндії, що відзначався у її складі в останніх семи матчах.
  • Україна вже грала проти Фінляндії у відборі на чемпіонат світу-2022 - нічия у Києві (1:1).
  • У суботу, 4 вересня, Україна проведе свій матч відбору - проти Франції (початок - о 21:45).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа