Еліна Світоліна в двох сетах вибила росіянку Касаткіну на US Open

Еліна Світоліна в двох сетах вибила росіянку Касаткіну на US Open AP Images

Для перемоги вистачило 75 хвилин.

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула третю перемогу в основній сітці US Open. У раунді 1/16 фіналу перша ракетка України у двох сетах перемогла росіянку Дарію Касаткіну. Це уже третя поспіль перемога Еліни на мейджорі в США у двох сетах.

Матч Світоліна - Касаткіна став шостим очним між двома тенісистками. Усі попередні п'ять виграла Еліна, яка на кортах US Open змогла продовжити цю серію до шести поєдинків.

За весь чат матчу українка не програла жодної своєї подачі, хоча тричі Касаткіна заробляла брейкпоїнти - безуспішно. Натомість у першій партії Еліна зробила брейк за рахунку 4:4 (і потім подала на сет), а в другій - одразу розпочала з брейку (при 0:0).

Відповідно, увесь другий сет Еліна Світоліна вела з брейком, після чого за рахунку 4:2 взяла ще одну подачу суперниці (5:2) і впевнено подала на матч - 6:2. Для перемоги Еліні знадобилося 75 хвилин.

За матч українка зробила 25 віннерів та 14 невимушених помилок, а також виграла 65% м'ячів на другій подачі суперниці.

• US Open. Третій раунд (1/16 фіналу)

Еліна Світоліна (Україна, 5) - Дарія Касаткіна (Росія, 25) 2:0 (6:4, 6:2)

Світоліна - Касаткіна: відео матчу

• Еліна вчетверте поспіль вийшла в 1/8 фіналу (четвертий раунд) US Open: 2017, 2019, 2019 та 2021. У 2020 році українка пропускала турнір.
  • Еліна Світоліна залишається єдиною українською представницею в одиночному розряді на US Open.
  • В 1/8 фіналу Еліна Світоліна зіграє проти Сімони Халеп, яка виступає під 12-м номером посіву та вибила в третьому раунді Єлену Рибакіну.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу