Вчителька, яка записує реп-уроки, зняла кліп на підтримку ЛГБТ-спільноти

Вчителька, яка записує реп-уроки, зняла кліп на підтримку ЛГБТ-спільноти

Вчителька, яка записує реп-уроки, зняла кліп на підтримку ЛГБТ-спільноти

Вчителька Ольга Халепа, яка записує реп-уроки, зняла кліп на підтримку ЛГБТ-спільноти. Відео і пісня вийшли за підтримки онлайн-журналу "Люк", який запропонував цю ідею колишній викладачці біології.

Трек має назву "Не халепа". І цього разу там немає ніяких жартів.

"Це глибоко особистий трек від людини, яка не може мовчати", — йдеться в описі проєкту.

Як пояснюють на онлайн-ресурсі, про дискримінацію Ольга знає не з чуток. Адже через свої реп-уроки та новаторський підхід до навчання вона стала жертвою цькуванням з боку колег та врешті змушена була звільнитися зі школи, попри те, що обожнює викладати та спілкуватися з дітьми.

"Я дівчина з села, менталітет сільських людей дуже відрізняється від містян, — розповідає Ольга. — В селі людина, яка виділяється хоч чимось, — міркуваннями, заявами про те, що відбувається в громаді, творчістю чи активною громадською діяльністю — весь час зазнає цькування. Це саме відбулось зі мною в школі.

Мені здається, в цьому сенсі люди поділяються на дві категорії: є ті, які ображаються, закриваються в собі та стають злi на весь білий світ через те, що їх не зрозуміли. А є ті, хто намагаються не звертати уваги, перебороти цей страх, продовжувати йти вперед і рухатись своїм шляхом. Хоч це буде творчий шлях, хоч шлях громадського активіста чи шлях ЛГБТ-спільноти".

Нагадаємо, що учителька біології з Харківщини Ольга Халепа стала найкращим педагогом 2020 року через креативний підхід до навчання. Однак у вересні 2020 року їй довелося звільнитися через знущання колег і психологічний тиск зі сторони адміністрації школи, де вона працювала 13 років.

Читайте також

"Це було страшне пекло". Вчителька, яка читала учням реп-уроки, звільнилась через знущання колег

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше