Нічия Франції проти Боснії у групі України на ЧС-2022 з футболу: відео

Нічия Франції проти Боснії у групі України на ЧС-2022 з футболу: відео AP Images

Як виглядає турнірна таблиця.

Відбір на чемпіонат світу з футболу-2022 відновився у групі D двома матчами: Україна на виїзді втратила перемогу над Казахстаном, а після цієї гри Франція на своєму полі приймала Боснію та Герцоговину. Матч відбувався в Страсбурі, де Франція вчетверте в історії проводила домашній матч.

Це був другий матч між французами та боснійцями у цьому відборі - чинні чемпіони світу обігрували суперника на виїзді (1:0).

Однак рахунок у Страсбурі відкрила Боснія та Герцоговина: Едін Джеко потужним ударом з-за меж штрафного забив гол. Кілька хвилин потому Франція зрівняла: Антуан Грізманн замкнув подачу з кутового, 1:1.

На початку другого тайму французи залишилися вменшості, вилучення отримав Жуль Кунде за грубий фол біля чужого штрафного майданчика. Відповідно, більше м'ячем володіли боснійці, але до кінця матчу так жодній з команд вийти уперед не вдалося. У підсумку, нічия з рахунком 1:1.

Відео матчу Франція - Боснія та Герцоговина

Ця нічия ніяк не вплинула на місця команд у турнірній таблиці: французи вдруге у відборі втратили очки (вдруге вдома), але залишилися першими. Боснія та Герцоговина - набрала друге очко у відборі.

• Турнірна таблиця. Група D
  1. Франція - 8 очок (4 матчі), 5:2
  2. Україна - 4 очки (4), 5:5
  3. Фінляндія - 2 очки (2), 3:3
  4. Боснія та Герцоговина - 2 очки (3), 3:4
  5. Казахстан - 2 очки (3), 3:5

Напряму на чемпіонат світу виходить переможець групи, а друге місце - у раунд плей-оф.

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу