Apple придбала стримінг-сервіс класичної музики Primephonic

Apple придбала стримінг-сервіс класичної музики Primephonic

Apple придбала стримінг-сервіс класичної музики Primephonic

Apple придбала стримінг-сервіс класичної музики Primephonic. Як повідомляють на сайті компанії, це відкриє їхнім користувачам доступ до плейлистів та ексклюзивного контенту високої якості.

Primephonic містить функції пошуку та перегляду, авторські рекомендації експертів та інформацію про репертуар та записи виконавців, адаптовані спеціально для прихильників класичної музики.

"Місія Primephonic — зберегти актуальність класичної музики для майбутніх поколінь. Співпраця Primephonic і Apple допоможе виконати цю місію, відкривши класику для слухачів з усього світу", — вважає головний акціонер додатку Primephonic Гордон Гетті.

У Primephonic вважають, що цей крок також відкриє більше можливостей для молодих музикантів, які створюють нову класичну музику, та допоможе їм знайти своїх слухачів.

"Разом з Apple ми зможемо запропонувати наші найкращі досягнення мільйонам слухачів", — кажуть в компанії.

Primephonic перестане працювати 7 вересня 2021. Користувачі програми отримають 6 місяців підписки на Apple Music безкоштовно. А у 2022 році Apple Music планує запустити спеціальний додаток з класичною музикою, в якому залишаться елементи інтерфейсу Primephonic.

Що відомо

  • Компанія Apple вже не вперше купує інші додатки для поліпшення якості роботи та можливостей власного сервісу. У вересні 2018 року компанія уклала угоду з сервісом Shazam — додатком, який дозволяє розпізнавати музику. Сума угоди тоді склала 400 мільйонів доларів.
  • Головним конкурентом Apple Music вважається Spotify, який прийшов на український ринок у 2020 році. Це стримінг із музикою та подкастами, що запустився у Швеції у 2006 році та має найбільшу кількість користувачів в усьому світі. Однією з його головних переваг вважається добре налаштована система рекомендацій.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше