Перемога Світоліної на старті US Open і драматичний виліт Ястремської: відео

Перемога Світоліної на старті US Open і драматичний виліт Ястремської: відео АР

Як зіграли дві перші ракетки України у першому раунді US Open-2021.

У стартовий день US Open одразу три українські тенісистки проводили матчі першого кола. Ангеліна Калініна відкрила турнір з перемоги у трьох сетах, повторивши свій найкращий результат на мейджорі в США.

Свої матчі також зіграли Даяна Ястремська та Еліна Світоліна. І вони закінчилися з різним результатом.

Як зіграла Даяна Ястремська

Першою суперницею Даяни стала 16-та сіяна, експерша ракетка світу, німкеня Анжелік Кербер. Це була друга зустріч тенісисток: їх перший матч достроково залишився за українкою.

Стартовий сет на US Open теж виграла Даяна: двічі відігравала брейки, а потім перетворила рахунок 2:3 в 6:3 на свою користь. У другій партії, натомість, відбувся лише один брейк - його зробила Кербер за рахунку 5:4 і зрівняла рахунок (6:4).

Третій сет тривав більше години: Ястремська змогла усередині партії повести з брейком, тоді захистила свою подачу (відіграла два брейкпоїнти) і зрештою за рахунку 5:4 вийшла подавати на матч. Але не зробила цього.

У підсумку, матч дійшов до тайбрейку, а там Анжелік Кербер зіграла впевненіше - 7:3 і перемога у матчі, який тривав дві з половиною години. Ястремська не подала на матч та вилетіла.

• Відео матчу Кербер - Ястремська
  • US Open. Перший раунд

Анжелік Кербер (Німеччина, 16) - Даяна Ястремська (Україна) 2:1 (3:6, 6:4, 7:6 (3)

Як зіграла Еліна Світоліна

Еліна у першому раунді отримала в суперниці канадійку Ребекку Маріно, яка перебуває у другій сотні світового рейтингу. Це була перша очна гра тенісисток.

Світоліна здолала свою суперницю за 64 хвилини: мінімум помилок (6 невимушених) та лише одна програна подача за матч - 6:2, 6:3.

На попередньому US Open Еліна Світоліна дійшла до півфіналу, їй потрібно захищати очки, які вона набрала тоді.

• Відео матчу Світоліна - Маріно

Еліна Світоліна (Україна, 5) - Ребекка Маріно (Канада) 2:0 (6:2, 6:3)

• Еліна Світоліна виграла шостий матч поспіль, у наступному колі зіграє проти 22-річної іспанки Ребеки Масарової, 231-ї ракетки світу. Попри невисокий рейтинг, Масарова на юніорському рівні вигравала Ролан Гаррос (у 2016 році).
  • Анжелік Кербер у другому раунді стане суперницею Ангеліни Калініної, ще однієї українки.
  • Свій перший матч на US Open залишилося зіграти тільки Марті Костюк - вона протистоятиме Марії Саккарі.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа